2737
2734

شوهرم مغازه داره بعد زن دوستش بهش زنگ ميزنه كه فلان مانتو امادس بيام ببرم؟ اينم ميگه اره بعد از حدود ده ديقه شوهرم باز به اون خانم زنگ ميزنه كه ميايي بازار جلف نيا لباس مناسب بپوش (واقعا زننده ميپوشه)

اينارو شوهرمبرام تعريف كرد به نظرتون حق دارم ناراحت بشم يا نه 😔 حالا ميگه تو ظرفيت نداري بهت يچيزي بگن

بااجازه دوستان میشه این تایپک گزارش بزنین هرکی زد بگه صلوات بخونم براش❤️https://www.ninisite.com/discussion/topic/4884962/بیاین-یکم-درد-دل-کنیم-من-دلم-خیلی-گرفته

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چ ربطی ب اون داره معلومه ک باید. حساس بشي 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

زن دوست شوهرت جلفم بپوشه به خودش ربط داره اما شوهرت نباید به اون بگه مگه خواهرشه؟؟؟؟

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
2740

شوهرت به اون میگه جلف نیا😳😳😳😳😳

اصلا برا چی باید اینو بگه؟؟؟

حق داری به همسرت چه مربوط که اون چی میپوشه شوهرش باید حساس شه... شما ولی نامحسوس کنترل کن علنی جنگ و جدال راه ننداز که ضرر میکنی

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706