2737
2734
عنوان

علائم کرونا الان چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 33 پست
منم دیشب خیییلی شدید بود الان ی کم بهترشد..بخدا ۷.۸ماهه هیجا نرفتم شوهرم فقط سرکار میره گناه دارم کر ...

منم خیلی مراعات کردم ول چشمام به شدت درد میکنه شاید از طریق چشمام گرفتم😔😔😔😔

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
منم خیلی مراعات کردم ول چشمام به شدت درد میکنه شاید از طریق چشمام گرفتم😔😔😔😔

درمونم  نداره🤕دکتر بریمم کاری نمیکنه ک😭ان شاالله ک چیزی نیس الکی حساس شدیم

به نیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تست ندادی؟

نه چون قبلش یکم حالم خوب نبود سردرد و سرگیجه و گلودرذ داشتم رفتم دکتر اکسیژن خون اندازع گرفتن گفتن مشکلی نداری چرک خشک کن دادن 

الان سه روزع یهو حس بویاییم کاملا قط شده 

دیگه جرات نکردم برم دکتر

فعلا قرنطینه ام و از همون داروهای قبل استفاده میکنم 

من سه روزه حس بویاییم کاملا قط شده گلومم خیلی درد میکنه  کرونا دارم به نظرتون

بله ، حس بویایی رو دیگه قطعا" میگن کروناس

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
بله ، حس بویایی رو دیگه قطعا" میگن کروناس

خدا میدونه از کجا گرفتم چون همش تو خونه بودم و کسی از اطرافیانمونم تا حالا کرونا نداشته 

بعد گاهی میگم شاید همون شب ک رو تخت بیمارستان خابیدم سرم زدم کرونایی بود اونحا منتقل شد بهم 

2738
نه چون قبلش یکم حالم خوب نبود سردرد و سرگیجه و گلودرذ داشتم رفتم دکتر اکسیژن خون اندازع گرفتن گفتن م ...

من از روز سوم شروع علائمم بویایی و چشاییم رفت ۴ روز کلا" نمیفهمیدم بو و مزه رو ولی الان دو۳ روزه که یه کم بهتر شده ولی بازم مثل قبل نیست

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
خدا میدونه از کجا گرفتم چون همش تو خونه بودم و کسی از اطرافیانمونم تا حالا کرونا نداشته  بعد گ ...

من خودمم همش خونه بودم با پسرم، فقط شوهرم میرفت سرکار اونم مراعات میکرد و با ماسک بود همش ولی نفهمیدیم از کجا گرفتیم

😔من دیروز خواهر کوچولوم چند ساعت پیشم خوابیده بودکلیه هاش مشکل داره میترسم اون ازم بگیره😔😔😔😔

ای خدا

کاش حداقل همین که میگرفتیم علائم داشت.ایشششش

من خودم جایی نرفتم.اگر خواهر شوهرم که همجا میره الودم کرده باشه

اخه هر روز میاد اینجا☹

البته پریودم هستم.بعضی دردا میشه مال اون باشه😟😐😑😢

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
من از روز سوم شروع علائمم بویایی و چشاییم رفت ۴ روز کلا" نمیفهمیدم بو و مزه رو ولی الان دو۳ روزه که ...

بازم خوبه در حد سه چهار روز رفته و‌برگشته من تو نت تحقیق کردم دکترا میگن تا شش ماه هم ممکنه برنگرده 

بخدا انقد ناراحتم 

وقتی جایی میخوندم کع باید از خدا برای این نعمتها هم تشکر کردشاید برام مفهمومی نداشت

اما الان باید به خدا بگم خدایا حس بویایی وچشاییمو برگردون بگم خدایا ببخش اگه قدر این نعمتتو نمیدونستم 

ببخش که توی این 28سال عمرم یه بار نگفتم خدایا شکرت که بو ها رو میفهمم شکرا که مزه غذا ها رو‌میفهمم 

بازم خوبه در حد سه چهار روز رفته و‌برگشته من تو نت تحقیق کردم دکترا میگن تا شش ماه هم ممکنه برنگرده& ...

کامل برنگشته عزیزم، خیلی کم میفهمم بوها رو، اونم اینقدر گلاب عمیق بو کردم و خوردم فکرکنم بهتر شد ولی بازم مثل سابق نیست وهمش تو بینیم بوی سوختگی و دود میاد کلا" قاطی کرده😁 با حرفت هم موافقم بابت حس بویایی و چشایی که تاحالا نمیدونستیم چه نعمت بزرگیه دیروز شوهرم میگفت هرچی میخورم یه مزه میده و چقدر بده اینجوری

شما تست دادی  الان قرنطینه ای  اطرافیانتم کسی داشته

تست ندادم ، بله ۱۰ روزه خونه ایم، اول علائم من شروع شد بعد پسر ۵ ساله ام ۳ روز تب داشت و یه کم بیحال بود اون که بهتر شد شوهرم هم علائمش شروع شد، روز پنجم به بعد یه کم تنگی نفس داشتم که رفتم سی تی اسکن ریه انجام دادم گفت حدود ۱۰ درصد درگیر شده ولی جای نگرانی نیست و کمه و خودش به مرور خوب میشه

2706