2410
2553
عنوان

علائم کرونا الان چی هست؟

149 بازدید | 33 پست

من به شدت ضعف دارم سرم درد میکنه چشمام درد میکنه گاهی گلوم‌میسوزه بدنم سنگینه

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بگید منم سرماخوردم

تب و لرز دارم گاهی.تب زیاده کلا میسوزه دستام گاهیم کمه

امروز بعضی جاهای بدنم درد میکنه

گاهی گااااهی یه کم گلو دردم

بی حالم

دیروزم سردرد

یعنی کروناس؟😟😟😟😟

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2456
وای بگید منم سرماخوردم تب و لرز دارم گاهی.تب زیاده کلا میسوزه دستام گاهیم کمه امروز بعضی جاهای بدن ...

چی بگم والا ان شاالله که نیس

2714
چی بگم والا ان شاالله که نیس

انشاءالله 

خدا کنه نباشه اخه پریروز پدر مادرمو دیدم😭

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
بله مگر اینکه تست کرونا بدی و منفی بشه

😭

انشاءالله  خدا کنه نباشه اخه پریروز پدر مادرمو دیدم😭

😔من دیروز خواهر کوچولوم چند ساعت پیشم خوابیده بودکلیه هاش مشکل داره میترسم اون ازم بگیره😔😔😔😔

2706