2737
2739
عنوان

مامانا چند هفته سونو قلب رفتین؟

144 بازدید | 10 پست

من طبق اول روز پریودی ۷ هفته و یه روزمه 

ولی تخمک گذاریم دور بر ۲۲ شهریور  بوده 

چون دوتا سقط داشتم میخوام یکم دیرتر برم به نظرتون چند هفته برم؟

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

۸هفته

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

هفته هشتم خوبه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دكتر برا من تاريخ زد

٦هفته و ٤روز تو عكس سونو زده برام

رفتم قلبشم تشكيل شده برد

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

من 7هفته رفتم

ولی تو سونو سن اش رو زدن 7 هفته و سه روز و قلبش تشکیل شده بود

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
من 7هفته رفتم ولی تو سونو سن اش رو زدن 7 هفته و سه روز و قلبش تشکیل شده بود

خدا برات حفظش کنه انشالله😍

تاریخ تخمک گذاریت کی بود نمیدونی؟؟؟

برای من ۱۴ سیکلمه همش اخه میگم هرچی باشه یکی دوهفته اختلاف داره سنش با اول پریودی

2738
خدا برات حفظش کنه انشالله😍 تاریخ تخمک گذاریت کی بود نمیدونی؟؟؟ برای من ۱۴ سیکلمه همش اخه میگم هرچ ...

ممنونم عزیزم

تاریخ پریودم 3شهریور و تخمک گذاریم بین 14تا16 شهریور بوده 

با حساب پریود میشدم 7هفته و دکتر سونو گفت 7هفته و سه روزه

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
ممنونم عزیزم تاریخ پریودم 3شهریور و تخمک گذاریم بین 14تا16 شهریور بوده  با حساب پریود میشدم 7 ...

چه خوب انشالله برا منم برم بشنوم صدای قلب نازشو😍❤

چه خوب انشالله برا منم برم بشنوم صدای قلب نازشو😍❤

انشااله میشنوی گلم