2737
2734
خدا شکر الان نسبت چند سال قبل بهتر شد وای خدا قبلا صدای عربده و فریاد بود. همش از مشکلات اقتصادی ...

دوست گرامی ، این ها از مشکلات اقتصادی نمیتونه باشه، چرا که این مشکلات رو من نوعی و شما و خیلی افراد دیگه هم به یک طریقی داریم.

مشکلات اقتصادی مجوز بدرفتاری رو برای کسی که تربیت درستی داره هرگز صادر نمیکنه، چه بسیار مردهای مشکل داری رو می شناسم در میان همکارانم که با سکوت و خودخوری و حتی گریه و سیگار نگرانی هاشون رو می گذرونن، اما به زن و فرزند که می رسن تلاش می کنن بروز ندن که تا کجا غرق در مشکل هستن...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
برادرم بنظرم حرف نزن چون مجردی و اون خانم هم جوونه زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوطه اگه اون اقا بد د ...

زنه خیلی پیره

اینقدر عذاب کشیده که قیافشو نگاه کنی داغونه

اونا منو میشناسن

از اون نظر خیالم راحته

واقعیتش .مرده خیلی بهم احترام میزاره.و بیرون تقریبا اخلاقش خوبه .با هم خوبیم.اما خونه سگه.کلا خیلی زیاد مغروره.بعضی وقتها باهاش حرف میزنم.حالت عادی.ادم که خیلی احترام میزاره اما زیاد غرور داره.

پس من نصیحتی نمیکنم

فقط پول رو بهش میدم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست گرامی ، این ها از مشکلات اقتصادی نمیتونه باشه، چرا که این مشکلات رو من نوعی و شما و خیلی افراد ...

ممنون

پس من حرفی نمیزنم

فقط کمک مالی میکنم .بهشون

حرفاتون قشنگ و مهم بودن

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
اگه قصد و نیت کمک کردن داری و از دستت بر میاد انجام بده ولی تو زندگیشون دخالت نکن که اگه بددل باشه ب ...

چشم

من عاشق کمک کردنم

بخصوص اگر بدونم طرفم واقعا نیاز داره

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

ديشب همسر من مست كرد و من كلي دعوا كرد الكي چون خواهرم حالش بده رفته بيمارستان منم رفته بودم دخترش نگه دارم 

اومد دنبالم وقتي رسيديم خونه كلي دعوا كرد آخرش كلم كوبيد به در و چاقو برداشت ميخواست من بكشه 

ديشب همسر من مست كرد و من كلي دعوا كرد الكي چون خواهرم حالش بده رفته بيمارستان منم رفته بودم دخترش ن ...

یا خدا

چاقو

این ادم کلا غیر طبیعی هستش

این همسایه ما اینجوری دیگه نیستش

نهایت کتکش اینکه پاهای زنشو با دست میزنه و فریاد و فحش میده

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2738
یا خدا چاقو این ادم کلا غیر طبیعی هستش این همسایه ما اینجوری دیگه نیستش نهایت کتکش اینکه پاهای ز ...

فرياد و فحش كار هرشب هستش 

ديشب بهم ميگه از ديدنت و از دست تو و خانوادت خسته شدم لطفا بريم طلاق بگير 

به عمل كه ميشه طلاق نميده