2737
2739
عنوان

حداقل تا سه ماه تو سایت نمیام

462 بازدید | 45 پست

سلام دوستان نصفه شبتون بخیر  میخواستم بهتون بگم یادتونه از بچگی بهمون از مضرات اعتیاد میگفتن و تو اون سن فکر میکردیم اعتیاد فقط موادمخدره! من همیشه میگفتم خب من هیچوقت معتاد نمیشم ولی الان یه پا معتاد شدم،اعتیاد به این سایت،امروز فکرشو کردم از روزی چند دقیقه کم کم رسیده به روزی 7،۸ ساعت!!! نمیگم اینجا جای بدیه یا ارزشش رو نداره ولی الان متوجه شدم بهره ای که این روزا با ۷،۸ ساعت از سایت میبرم به همون اندازه روزهاییه که نیم ساعت اینجا میومدم،تایم مفیدش همینه،از اون جایی که اراده قوی دارم از همین امشب به مدت حداقل سه ماه تو سایت نمیام،اونقدر اراده ام قویه که نیاز به قطع کاربری ندارم! اکانتمم باشه مطمعنم دیگه نمیام تو سایت،شماهم هرچند وقت یه بار تو زندگیتون یه استپ بزنید ببینید دارید به چی عادت میکنید!؟ یا کدوم عادت خوبتون رو فراموش کردید؟ من ساعت مطالعه ام تقریبا صفر شده  

آره منم تو یه گروه تلگرامی بودم... معتاد شده بودم😳

الانم یک هفته هس لفت دادم، هرچند دلم میگرفت

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه تا سه ماه دیدمت سیاه و کبودت میکنم

منم همراهیت می کنم... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2740
منم انقد ارادم قویه که یه ساعته میخوام برم دسشویی اراده قویم نمیذاره

همینه جانییییییی🤣

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر...