2737
2739
عنوان

آقازاده هاش بیان😁

126 بازدید | 9 پست

بچه ها تو تبلیغات قسمت بعدی اقازاده،شریفه خونه کی رفته بود داشت واسش تعریف میکرد؟؟؟مبلای آبی مال کی بود تیزهوشاش پاسخگو باشن اه مرسی😀

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

این قسمت چیشد ندیدم

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونهدخودشون بود دیگ

مگه همونجا رو نمیگی ک شریفه گفت(این چه بلاییه داره دختره سرمون میاره؟)

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728

ارزش دیدن داره؟آخه قسمت اولش کسل کننده بود🙄

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
خونهدخودشون بود دیگ مگه همونجا رو نمیگی ک شریفه گفت(این چه بلاییه داره دختره سرمون میاره؟)

خودشون ک مبلاشون ابی نبود؟!

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
2740
خودشون ک مبلاشون ابی نبود؟!

نمیدونم

من حس میکنم خونه خودشونه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱