2737
2739
من مسائل بی اهمیتم یادم میمونه حتی اینکه فلان روز فلان کس چی پوشیده بود و موضوع حرفمون چی بوده چیا گ ...

وای چ جالب من دوست دارم مثل تو باشم ولی بیشتر خاطراتی ک از قدیم یادمه یا با فیلم و عکس برام یاداوری شده یا دفترچه خاطرات وگنه خیلی فراموشکارم فقط گندام یادم میمونه از بس تکرارشون میکنم

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
من مثلا خدا نکنه دو نفر باهم دعوا کنن هزار بار حرفاشون تو ذهنم تکرار میشه بعد احساس میکنم خودشون یاد ...

من رفتاری که دیگران باهام دارن هزار بار تو ذهنم می چرخه، خیلی بده واقعا سردرد میگیرم بعضی وقتا

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چ جالب من دوست دارم مثل تو باشم ولی بیشتر خاطراتی ک از قدیم یادمه یا با فیلم و عکس برام یاداوری ...

نه تورو خدا خیلی بده ذهنم خسته است و جالب اینجاست که وقتی بدای کسی تعریف میکنی هیچ کسی یادشون نمیاد کلی باید تعریف کنی بعدشم وقتی میبینند به ضررشون کلا منکرش میشن و یاخیلی جاها تبدیل شدم به دیگشنری هرکسی سوال داشته باشه از من میپرسه یه جورایی موظف شدم سوال همه را بدم این واقعا شکنجه اوره

وای چ جالب من دوست دارم مثل تو باشم ولی بیشتر خاطراتی ک از قدیم یادمه یا با فیلم و عکس برام یاداوری ...

تازه خیلی چیزا هست که بهتره ادم فراموش کنه مثل اتفاقاتی که افتاده یا به سری از ادمای زندگیتو اما اینجوری همیشه مثل یک فیلم جلو چشمته و دقیقا تو شرایطی که میخوای یه تصمیم بگیری جلوی چشمت پلی میشه

2731
نه تورو خدا خیلی بده ذهنم خسته است و جالب اینجاست که وقتی بدای کسی تعریف میکنی هیچ کسی یادشون نمیاد ...

اره میتونه عذاب اور باشه

تو درسم همینطوری حافظه ت قوی بود؟

اره میتونه عذاب اور باشه تو درسم همینطوری حافظه ت قوی بود؟

اهم هیچ وقت یادم نمیاد توی خونه درس خونده باشم ته تهش انتراک بین کلاس ها بوده ولی خب خیلی سوال میپرسم برای درک کردن یه چیزی ولی بعد از اون تا بیست سال بعدم بپرسن جواب میدم

اهان منم درون گرام میگم شاید به هم ربط داشته باشه چون اگه حرف بزنیم دیگه انقد ذهنمون درگیر نمیشه

ربطی به این چیزا نداره من برون گرام ولی دقیقا این مشکل رو دارم

اهم هیچ وقت یادم نمیاد توی خونه درس خونده باشم ته تهش انتراک بین کلاس ها بوده ولی خب خیلی سوال میپرس ...

الان تحصیلاتت چیه

2740