2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشخوار ذهنی فک کنم من شبا اینطوری میشم🤦‍♀️😑 فقط هر چی تو ذهنت اومد سریع ی به درک عمییییق بگو😅 ...

موافقم😂

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....

همش ازاعصاب عزیزم منم همینطورشدم.زن عموشوهرم به شوهرم علاقه نشون داده دارم دیوانه میشم میخوادمن روازچشم شوهرم بندازه همش پروفایل توتلگرام یاپست تواینستامیزاره درباره عشقش به شوهرم دلم میخوادبمیرم توروخداکمکم کنید

2731
خیلی بده مخصوصا اگه یه گندی بزنم هر 5 دقیقه از زوایای مختلف یاداوریش میکنم

😞حتی اتفاقات ۱۱ سال گذشته رو مرور میکنم و گاهی انگار بار اوله.گریه میکنم

حتی تلخ هم نباشه هزار بار مرور مبکنم

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
من در مورد همه چیز اینجوری هستم و هرگز فراموش نمیکنم حتی بعد از گذشت ۱۵ سال

اره منم خاطره های خوبو گاها فراموش میکنم ولی خدا نکنه ی سوتی یا گندی زده باشم حتما هر چند وقت ی بار یادم میاد

😞حتی اتفاقات ۱۱ سال گذشته رو مرور میکنم و گاهی انگار بار اوله.گریه میکنم حتی تلخ هم نباشه هزار بار ...

درون گرا هستی یا برون گرا؟

2740
اره منم خاطره های خوبو گاها فراموش میکنم ولی خدا نکنه ی سوتی یا گندی زده باشم حتما هر چند وقت ی بار ...

اووووه نگو نگو

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
وسواس فکری، منم هستم 

من مثلا خدا نکنه دو نفر باهم دعوا کنن هزار بار حرفاشون تو ذهنم تکرار میشه بعد احساس میکنم خودشون یادشون میره ولی من یادم نمیره

درون گرا هستی یا برون گرا؟

والا قبلا برون گرا بودم.چون الان تنهام و کسی پیشم نیست و تصمیم به سکوت گرفتم وخیم تر شده.الان دیگه شدیدا درون گرا و ساکتم

اره منم خاطره های خوبو گاها فراموش میکنم ولی خدا نکنه ی سوتی یا گندی زده باشم حتما هر چند وقت ی بار ...

من مسائل بی اهمیتم یادم میمونه حتی اینکه فلان روز فلان کس چی پوشیده بود و موضوع حرفمون چی بوده چیا گفته شده بین دو طرف و چی خورده شده 

اینا واقعا داره عذابم میده و هیچ کاری نتونستم بکنم براش انگار ظرفیت مغزم داره تموم میشه تورو خدا راه حلی پیدا کردین خبر بدین

والا قبلا برون گرا بودم.چون الان تنهام و کسی پیشم نیست و تصمیم به سکوت گرفتم وخیم تر شده.الان دیگه ش ...

اهان منم درون گرام میگم شاید به هم ربط داشته باشه چون اگه حرف بزنیم دیگه انقد ذهنمون درگیر نمیشه

اهان منم درون گرام میگم شاید به هم ربط داشته باشه چون اگه حرف بزنیم دیگه انقد ذهنمون درگیر نمیشه

شاید

ولی قبلا که برونگرا بودم و دورم خلوت نبود هم کافی بود یه شب تنها باشم تا دوباره وسواس داشته باشم

2706