2737
2739
عنوان

آزاد پیام نور یا غیرانتفاعی

278 بازدید | 9 پست

به هر دلیلی دولتی نتونستم بیارم :( خاکبرسرم 

حوصله ی دوباره خوندن روهم ندارم آخه رشته ای که دوس دارم رو الان رو معدل آزاد شهرستان آوردم و غیرانتفاعی شهر خودمون(شیراز) زیست سلولی مولکولی 😍 ارشدم میخوام برم ژنتیک اوووف البته اگ ارشد روزانه بتونم قبول شم {ارشد روزانه قبول شدن سخته ؟؟ در حد کنکور سراسری هست ؟؟} واسه پذیرش بهمن هم میتونم برم پیام نور شهرستان 

حالا خلاصه پیام نور بهتره یا آزاد یا غیرانتفاعی ؟؟؟ کدومش بار آموزشیشون بهتره که واسه ارشد راحت تر روزانه قبول شم ؟؟

عزیزم چرا خاک بر سرت

رقابت کنکور خیلی رقابت سختیه

فقط با دولتی ها چند تا تست اختلاف دارین....

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

ترتیب شهریه:

آزاد: گران

غیر انتفاعی: متوسط

پیام نور: ارزان 

میزان اعتبار:

واحدهای بزرگ دانشگاه آزاد اعتبار خوبی دارن ولی برای ادامه تحصیل پیام نور هم کفایت میکنه و حتما براتون جالبه که بدونید مورد تایید دانشگاه های کشور پیشرفته ای مثل آلمان هم هست در حالی که خیلی از واحدهای آزاد و غیر انتفاعی رو تایید نکردن

در آخر پیام نور هم بخاطر شهریه پایین تقریبا یک سوم آزاد و همین طور بخاطر عدم نیاز به حضور تو کلاس های واحدهای تئوری بهترین انتخابه

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا خاک بر سرت رقابت کنکور خیلی رقابت سختیه فقط با دولتی ها چند تا تست اختلاف دارین....

اره واقعا مخصوصا تجربی.. منم یه مدرسه دولتی معمولی منطقه پایین شهرمون درس میخوندم هیچ کلاسیم نرفتم ن ک نمیتونستم برما میتونستم ولی من از دو طرف خانواده های مامان و بابام یدونه نوه هستم و تک فرزند هیچکس نبود که راهنماییم کنه مشاور مدرسمونم میگفت اصلا کلاس نرید فقط ازمون ازمایشی خلاصه که از ندونم کاری کلی کلاه سرم رفت شدم ۳۰ هزار منطقه 🤣🤣🤣 سرت و درد نیارم ابجی ب خدا بس که تنهام خیلی پر حرفم واسه همه 😁😁

2731
ترتیب شهریه: آزاد: گران غیر انتفاعی: متوسط پیام نور: ارزان  میزان اعتبار:  واحدهای بز ...

شما خودتون چی خوندید ؟؟ 

من تو سایتا دیدم که نوشتن استادای پیام نور چون حقوق کم میگیرن اصلا کار نمیکنن یا اینکه تعداد جلسات کلاساشون خیلی پایینه و به جاش ساعت جلسات زیاده بعدم دیدم تو سایتا نوشتن اصلا هیچکدوم از دانشگاه ها به درس های عملی توجه نمیکنن رشته ی منم کلا عملی و کار تو آزمایشگاست...

حقیقتش شهریش مهم نیست فقط میخوام که بار آموزشیش خوب باشه واسه کنکور ارشد

شما خودتون چی خوندید ؟؟  من تو سایتا دیدم که نوشتن استادای پیام نور چون حقوق کم میگیرن اصلا کا ...

آموزش تو دانشگاه های ما عموما کاربردی نیستن و تئوری محورن پس خیلی وسواس به خرج ندید اونایی که باسواد فارغ التحصیل میشن خودشون مطالعات جانبی و خارج از حوزه دانشگاه داشتن خوشبختانه منابع آموزش تو اینترنت زیاده

میتونید پیام نور بردارید و بجای اتلاف وقت برای شرکت تو کلاس های واحدهای مخصوصا عمومی برای خوندن جزوات و منابع مختلف اینترنت وقت بذارید زبان بخونید و کلی کار دیگه

آموزش تو دانشگاه های ما عموما کاربردی نیستن و تئوری محورن پس خیلی وسواس به خرج ندید اونایی که ...

اهاااا یعنی باید خارج از درس های دانشگاه خودم کتاب های دیگه ای بخونم که درسش نمیدن ؟؟

سخت نیس ؟؟

اهاااا یعنی باید خارج از درس های دانشگاه خودم کتاب های دیگه ای بخونم که درسش نمیدن ؟؟ سخت نیس ؟؟

پیام نور با خوندن جزوه و تسلط به امتحانات ترم های قبلی به راحتی نمره میارید 

برای بالا بردن بار علمی خودتون عرض کردم وگرنه الزامی وجود نداره

2740