2737
2734

منفی

ولی یجوراییم جلو دعوا وبحثمون رومیگیره چون بخاطربچهاخیلی رعایت میکنیم ولی ازهم دورشدیم

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تغییر ... بنظر من صد درد صد تاثیر منفی میذاره بکب از دلایلی که دوست ندارم بچه دار شم همینه😐

انشاالله که نمیزاره همه که مثل هم نیستن فقط مسئولیت شما بیشتر میشه و خستگی هاتون و نباید رو هم بریزین    

2728
تغییر ... بنظر من صد درد صد تاثیر منفی میذاره بکب از دلایلی که دوست ندارم بچه دار شم همینه😐

منم همین فکرو میکنم 

واسه همین خاستم ازکسایی که تجربه شون رو دارن بپرسم

انشاالله که نمیزاره همه که مثل هم نیستن فقط مسئولیت شما بیشتر میشه و خستگی هاتون و نباید رو هم بریزی ...

آخه همبن حالاشم شوهرم مسولیت زیادی در مورد منو خونه قبول نمیکنه، وای بحال اینکه بچه م داشته باشم😐

2738
میشه بگین از چه لحاظی دور تر میشین  و از چه لحاظی صمیمی

صمیمت بخاطر جو روانی و محبت و شیرینی بچه 

دوری بخاطر اینکه تقریبا فضای دو نفره تون به صفر میرسه تقریبا 

البته تعداد بچه ها هم مهمه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
صمیمت بخاطر جو روانی و محبت و شیرینی بچه  دوری بخاطر اینکه تقریبا فضای دو نفره تون به صفر م ...

منم ترسم همینه که مثل سابق نتونیم باهم وقت بگذرونیم و اون فضای های قشنگ دونفره از بین بره میدونین که مرد ها چقدر براشون مهم هست 

روابط عاطفی تون قبل بدنیا اومدن بچه بهتر بود یا الان

قبلن 

الانم همودوس داریم  هااامااعصاب واسمون نمونده

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
اتفاقا بچه شون و دوست دارن به خاطر بچه هم شده انجام میده😅

نه اینو قبول ندارم...

مث مادر شوهرم حرف میزنی؟؟؟😂

قطعا بچه شو دوست داره خب

ولی خب کسی که خودشو بیشتر دوست داره

همیشه خودش مهمتره، چه زن بگیره چه بچه داشته باشه و...

2706