2737
2734
عنوان

جاری از خودراضی داشتین؟؟

486 بازدید | 16 پست

خانوما یه جاری دارم اووف از خودراضیییاااا

یکسره کارای هنریشو میاره جلومادرشوهرم ک هممش ازش تعریف کنه منو جاری دیگمم مجبوریم تعریف کنیم به به و چه چه کنیم وگرنه جلو مادرشوهره حسود بنظر میایم ولی خدا میدونه ما ده برابر اونم کاری کنیم ب چشم نمیایم و ازمون خیلی تعزیف نمیکنه مادرشوهرم نمیدونم چرا اونقدی ک منو جاری دیگم احترام شوهرامونو داریم و بالا پایین میکنیم اون اصصصلا نمیکنه جلوی جمع تازه خیلی وقتا شده فاتحه همه روخونده رک حرفاش میزنه چه خوششون بیاد چه نیاد تنها برتری هم ک داره دختره خونه داره از ارث پدریش بهش رسیده  و برادرشوهرم جز یه ماشین چیزی نداره بنظرتون علت این همه تبعیض چیه😔😔

خودت گفتی دیگه پول داره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

احساس میکنم منظور از جاری حسود خودتی😁

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
من حساس نیستم ولی خانواده شوهرم رو اون حساسن

بهتر خودتو بکش کنار زندگیتو کن اگرم پرسیدن هیچی نگو چون هرچی بگی میشی حسود ازت نقطه ضعف میگیرن

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

حالم ازینکه بشینم ب زوررر از یکی تعریف کنم بهم میخوره اخه اونقدرام آس نیس مثلا خیاطی میاد میکنه همه باید بگیم وایییی چقد عالی چقد زییبا مادرشوهرم میگ انقد کارای هنریتو رو نکن چشمت میکنن 😐😐

اونوقت منو جاری دیگم هرکار کنیم ب چشم نمیاد مثلا من یه تابلو فرش قشنگ بافته بودم ک هرکی میدید کلی تعریف میکرد ولی جاریای دیگم فقط گفتن خوبه مادر شوهرمم فقط گف افرین 

یه زنداداش دارم هررررچی به مذاقش خوش نیاد سریع محل و ترک میکنه اینقدررر لج طرف درمیاد کاری هم به کس ...

بعد میگن حسوده و نقطه ضعف میگیرن  ازم دوس ندارم ازارم بدن