2737
2734

نی نیم ۴۲ روزشه رفلاکس داره خیلی گریه میکنه و شدیدا کم خوابه یکسره باید یا تو بغل باشه یا رو پا تا خوب بخوابه تا کی امیدوار باشم بهتر میشه هیچ وقتی واسه خودم ندارم

پسرم دنیامه❤

دکتر بردیش عزیزم؟

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسی قطره ویتاگنوس استفاده کرده؟

سوال بپرسم؟😕

لطفا جواب بدین

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
این روزارو واسه منم آرزو میکنی

امیدوارم صلاح خدا با تموم ارزوهات یکی باشه و زودتر به وقوع به پیوندن❤❤❤

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
2738
امیدوارم صلاح خدا با تموم ارزوهات یکی باشه و زودتر به وقوع به پیوندن❤❤❤

فدات مهربونم همچنین

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
اره والا ۴۱ روزشه تا الان ۵ بار دکترای خوب بردمش این اخریه بهترین دکتر بود حالا فعلا دارم داروهاشو م ...

الهی عزیزم. ایشالا ک زودتر نتیجه بگیری.

دختر منم این مشکلو داشت دکتر بردمش خوب شد الان ۴۸ روزشه

2706