2733
2739
عنوان

نی نی یار

80 بازدید | 10 پست

سلام عزیز

یه کاربر به من تهمت زدن ک من اقا هستم و بی حیا و  بی ادب هم هستم و بقیه رو تشویق کردن منو گزارش بزنن!!!

میگن شمارشونو دادن به من و من تماس گرفتم و اقا بودم و مزاحمشون شدم!!!

شاتشم میذارم

@نی_نی_یار_5    

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

@نی_نی_یار_5      

لطفا وقتی خوندید لایک کنید متدجه شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_3    

2728

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5       لطفا وقتی خوندید لایک کنید متدجه شم

سلام عزیزم چون در مورد یک دعانویس بد گفتین و احتمالا اون دعا نویس خودش هست که میخواد شما رو بترکونه چون از من خواست که اون تاپیک رو پاک کنم نکردم گفتم کار خوبی کرده که بد گفته

لینک کاربریش رو بدین قطعش کنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم چون در مورد یک دعانویس بد گفتین و احتمالا اون دعا نویس خودش هست که میخواد شما رو بترکونه ...

سلام بله دقیقا درسته منم حدس میزنم خودش باشه

چون اون کاربری ک این سنگ سفیدی(دعانویس کلاهبردار) رو به من معرفی کرد،کاربر شادو خندان بود ک قطع کاربری شده

و تو امضاشم بود آندیانام بچه ها بیاین کاربریمو قطع کردن

و همین کاربری هم که به من تهمت زده اسمش اندیانام هست،پس ۹۹ درصد خودشه😊

@اندیانام     این کاربر هست نی نی یار جان🌹

این هست نی نی یار جان 

ممنونم واقعا نذارید بقیه رو گول بزنه

@gh73     ببین گلم خود نی نی یار متوجه شدن خودشه😀😀😀

2738
@gh73     ببین گلم خود نی نی یار متوجه شدن خودشه😀😀😀

جددی عزیزم چه خوب پس حق به حق دار رسید ای جااانم چه خوشحالی😊❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
جددی عزیزم چه خوب پس حق به حق دار رسید ای جااانم چه خوشحالی😊❤

اره یادته تو شخصی بهت گفتم جریانو؟گفتم حدس میزنم خود دعانویسه هست،بدون اینکه ب نی نی یار بگم خودشون متوجه شدن😍😍😍

اره یادته تو شخصی بهت گفتم جریانو؟گفتم حدس میزنم خود دعانویسه هست،بدون اینکه ب نی نی یار بگم خودشون ...

آره عزیزم جااااااانم چه حس خوبی داری 😄❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤