2752
2734
عنوان

حلقه ازدواج مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خودم محیط دانشگاهی کار میکنم این استادای مرد جوون رو میبینم حلقه دستشونه انقدر کیف میکنمممم خیلی شیکه به نظرم اما حالا همسرم...
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
اﺯﺵ ﺑﭙﺮﺱ ﺑﺒﻴﻦ ﺟﻮاﺑﺶ ﭼﻴﻪ ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﻫﻤﺴﺮﻡ اﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺁﺷﻨﺎﻳﻲ ﺣﻠﻘﻪ ﭘﻮﺷﻴﺪ اﺻﻼ ﺩﺭﺵ ﻧﻤﻴﺎﺭﻩ ﺣﺘﻲ ﺗﻮ ﺧﻮاﺏ اﻻﻧﻢ ﺑﺮاﺵ ﺗﻨﮓ ﺷﺪﻩ و ﻗﺸﻨﮓ ﺭﺩﺵ ﺭﻭ ﺩﺳﺘﺶ ﻣﻮﻧﺪﻩ
کلا از مردایی که حلقه دستشونه خوشم میاد حتی سن دارا که بیشتر بحث اعتماد نیست دانشجوهاش دخترای رنگ و وارنگن اصلا برام مهم نیست اما دوست داشتم همسرم اونجوری که تو ذهنمه شیک به نظر میرسید
یه بار اوایل یه کم انگشتش جای حلقه قرمز شد میخارید ولی همون یه بار دیگه خوب شد اه دوست داشتم همش دستش بود
2706