2752
2734
عنوان

حلقه ازدواج مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 68 پست
نمی دونم شاید راحت نیست شوهر من اینقدر که همیشه حلقه دستشه اگر از دستش در بیاره جای حلقش کاملا سفیده اینقدر که اگر 2 سال هم دستش نکنه اثرش از بین نمی ره چون 8 ساله که دستشه و پوست اون ناحیه کاملا از نور دور بوده!!!!
بچه ها نکنه فکری تو سرش چون میره دانشگاه و این دخترا دور و بر استاد مجردا زیاد میچرخن میخواد دلبری کنه ؟؟؟ خخخخخ شما چی میگید؟ مثلا از توجه دخترا خوشش میاد چون استاد مجرد و یه جور دیگه تحویل میگیرن
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها اصلااااااااااااااا بهم نمیچسبه بخوام بهش بگم تا اون اجرا کنه .تا اینجاش هم چند باری که ازش پرسیدم حلقه تو دستت یا نه باید خودش فهمیذه باشه..بیشتر از این گفتن و اصلا دوست ندارم میخوام با رفتارم نشون بدم و بی توجهی..شما چی میگید؟
من میگم حالا اگه تصمیم به خیانت هم نداشته باشه( چون از دانشگاه فراریه کلاس تموم میشه زود در میره از دانشگاه حتی حاضر نیست اتاق واسه خودش بگیره) ممکنه از اون حسی که دخترا برای استاد مجرد دارن خوشش بیاد ..آخه اینجور دخترا از چشاشون و نگاهشون معلومه .یعنی ممکن نیست از این مورد توجه بودن خوشش بیاد؟

همسر منم حلقه خودشو دستش نمیکنه میگه حلقم خراب میشه. نگه داشته یادگاری و فقط زمانی که میره عروسی اینا دعوت بشه استفاده میکنه. 

اما من خودم یدونه حلقه بدل خریدم دادم بهش گفتم همیشه دستت کن. گه گاهی یادش میره دستش کنه ولی من هی یهش میگم دائما دستت کن. الان دوسه بار تازگیا وقت خواب و حموم و توی خونه دایما دستشه. خدا کنه فقط تو محیط کارم دایم دستش باشه.☺

من دوست دارم مرد حلقه دستش کنه و همه بدونن صاحب💑 داره و دختر چشم سفیدا نگاه 😡نکنن.

خدایا زندگیم را در همه حال به تو میسپارم   همسرم عشق منه