2737
2739

بعد پریود میشین خونریزیتون کمه مثلا سه روز اینا؟

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

اره من ک ماه پیش پریودم ی روز بود فقط تو دستشویی میریخت

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

اره هم کمتره هم دردام خیلی کمهه ولی نه ۳روز منظورم حجم خونریزیمه که کمه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با خوردن قرص ال دی هم احتمال بار داری هست؟ 🙄🙄

بله همه ی روش ها یه درصد خطایی هم دارن و صددرصد نیستن

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
با خوردن قرص ال دی هم احتمال بار داری هست؟ 🙄🙄

اگه سرساعت دقیق بخوری فراموش نکنی نه نیست

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بله همه ی روش ها یه درصد خطایی هم دارن و صددرصد نیستن

ن اصلا من چندین بار بخاطر کمی پریودم رفتم دکتر گف اصلا قرصتو هرشب منظم بخوری اصلا امکانش نیس 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738

اره اشکالی نداره .نگران نباش . منم الان دارم مصرف میکنم واسه لکه بینی و قطع شدنش هست ولی به شوهرم نمیگم که این قرص جلوگیریه 

من از دیوانگان دیدمم  ...    هزاران عاقل مرده 🪐🌌
وای 😭 من اصلا منظم نمی‌خورم  قبل خواب میخورم دیگه حالا هر ساعتی باشه 😑😑😑 بیچاره شدم  ...

منظورم اینه هرشب بخوری مثلا ی شب بخوری ی شب نخوری  احتمالش هس ساعت اشکال نداره

فراموش که نمیکنم  ولی ساعت دقیقی نداره اصلا  البته من برا کیست دکتر واسم نوشته  از ...

اولین بسته تا یک هفته طول میکشه کارایی داشته باشه بعد اون نیاز به جلوگیری نیس هرشب بعد شام قبل خواب بخور 

فراموش که نمیکنم  ولی ساعت دقیقی نداره اصلا  البته من برا کیست دکتر واسم نوشته  از ...

ماه اولوباید درکنارقرص جلوگیری طبیعی هم داشته باشید 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2706