2733
2739

من ادم خوش شانس یا بهتره بگم خوش اقبال زیاد دیدم تو زندگیم

مثلا یه دختر عمو داشتم ک حدودا ۹۵ کیلوگرام وزنش بود نسبت ی قدش واقعا اضافه وزن داشت هیچوقت ب خودش نمیرسید هیچوقتم ب فکر لاغر شدنو اینا نبود من ی خاهر دارم ک روزانه برنامه غذایی برای خودش مینویسه ک چیا باید در طول روز بخوره یعنی خاهرم یدونه برگ کاهو بیشتر ازون برنامه ش بیشتر نمیخورد و دختر عموم هم همیشه خاهرمو مسخره میکرد ک تو اسکلی🙄🤯🤣 یا مثلا ما تو خونمون ماسک میذاشتیم رو صورتمون اون میومد میگفت اینا همش مسخره بازیه شماها انقدر ب خودتون میرسین اینه قیافتون؟؟؟😑

خلاصه تموم زندگیش خوردن بود و خابیدن و تلویزیون دیدن خودش میگفت من از حموم بدم میاد شاید هفته ای یک بار بیشتر حموم نمیرف😷🤢 و تا دیپلم هم بیشتر درس نخوند توی کنکور شرکت کرد و وقتی دید جایی قبول نمیشه گف من درس نمیخونم از درس بدم میاد و نخوند

حالا من و خاهرم یا بیشتر فامیلای دیگمون واسع کنکور خودمونو کشتیم مواظب هیکلمون بودیم ب خودمون میرسیدیم تا بلکه یکی بیاد مارو پسند کنه ولی اخرش هممون شوهرایی درحد متوسط کردیم

ولی دختر عموم چند سال یکیو بش معرفی کردن اومد خاستگاریش پسره مهندسی پزشکی میخوند خیلی خدشگل و خوشتیپم بود تا دختر عمومو دید عاشقش شد و ازدواج کردن...په عروسی باشکوهی هم گرفت حدودا بعد ۶ ماه بعد هم پسره و دختر عموم رفتن کانادا زندگی کنن گاهی دخترعموم تو اینستا عکس میذاره...چ خونه ای...چ زندگی....واقعا بنظرم اون خوش شانس ترین ادم زندگیمع شماها چی شمام تعریف کنین

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببخشید طولانی شد 

ولی بخونین خوندش باعث میشه ک هیچوقت از رحمت خدا ناامید نشین و بفهمین ک اگ خدا بخاد از فرش ببرتون ب عرش کاری نداره🥰

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شانس که اونم یجور خواست خداس دیگه. منم زیاد دیدم اینجوریا. چی بگم بخدا خیلی چیزا عجیبه تو دنیا و برعکس .البته خواست خدا هس بعدم انتخابای خودمون. مثلا چندبار خودم پشت پا به یه شرایطی که خوب بودش (کلی میگم و زمینه های مختلف) زدم

2738

اطرافم همه مشکل دارن و گرفتارن ☹

مگه میشه تو این دنیا کسی باشه که واقعا خوشبخته!!!

البته خداروشکر بابت همه چی ....

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
فکرکنم ماجرای دخترعموت شانس نبودمعجزه بوده

معجزه هم اونور تر

من اولین بار اون جا دیدم عروسو با بالن اوردن😐

خوش شانس نبوده بلد بوده چطوری زندگی رو سخت نگیره و ازش ب سبک خودش لذت ببره

اره...شایدم کار خوبو اون میکرده واقعا...

اولش مهم نیست ، مهم آخرشه  خدا آخر و عاقبت همه رو بخیر کنه.

ایشالا ایشالا

شوهرم 😊چون منو دارع

اون ک صد البته🥰

2706