2733
2739
عنوان

از خوبی های زندگی

180 بازدید | 31 پست

توی نی نی سایت متاسفانه عمدتاً تاپیک های منفی و ناراحت کننده پربازدید میشن. برام عجیبه که بیشتر اعضا به این موضوعات منفی و ناراحت کننده علاقه نشون میدن. 

حالا بیان از خوبی های زندگی بگیم. 

این که از چی شادیم؟ به خاطر چی از خدا سپاسگزاریم؟ چی باعث لبخندمون میشه؟ دلخوشیمون چیه؟ چی امیدوارمون میکنه؟ چی بهمون انگیزه میده؟

بیاین در مورد این چیزای خوب صحبت کنیم. ❤🙋‍♀️

لطفاً یک صلوات بفرستین برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عشق به سلطان

میتونم بپرسم نیلی کیه

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

همین که زنده ایم خدا بهمون جون داده و میتونیم زندگی کنیم واقعا از قشنگیای زندگیه ادم باید قدر دان تک تک ثانیه هایی که نفس میکشه و زندگی میکنه رو بدونه🙏🙏🙏

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

من از هر چیزی ک باعث بش بخندم خوشم میاد 

واکنشم به همع چی خوبع 

حتی افتاب باد 

تو تنهاییامم از همع چی لذت میبرم حتی بیشتر از وقتایی ک با ادما وقتمو میگذرونم 

وقتایی ک از ته دلم میخندم 

وقتایی ک به گلام نگاع میکنم 

وقتایی ک ماسک میزارم رو پوستم و بقیع میگن قربون حوصلت بریم 

وقتایی ک هی مامانمو میچلونم و عین بچع ها باهم بازیمون میگیرع 

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
چه چیز خوبی؟

چیزای خوب و خوشحال کننده ی زیادی وجود دارن. هر چی که حالتونو خوب میکنه، امیدوارتون میکنه، بهتون انگیزه میده.

لطفاً یک صلوات بفرستین برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)

دیروز یه کاربری تو سایت تاپیک زده بود درمورد حال خوب واینا.منم با اجازه اش اسکرین گرفتم حالام براشما میذارم امیدوارم حالتون خوب شه😊🌺

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 

اینکه امروز چون شهادته و همه میگن وای عزا ولی همسر من بخاطر همین تعطیله و کنار منه.خداروشکر

اینکه حس خوبی دارم و دارم تلاش میکنم حالم بهتر شه خداروشکر

اینکه دیشب بابام خیلی یهویی زنگ زد بهم و حالمو پرسید خیلی خوشحالم(معمولا مامانم زنگ میزنه و بابامم حرف میزنه.خود بابام نه)

اینکه امروز روز خوبیه خداروشکر

و...

من همین یه دونه ام!

همه که فاز منفی شدن من تو شرایط بد هم دوس دارم یکی بهم امید بده😍

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

هوای بارونی خیلی بهم انرژی میده

وقتی بارون میاد یا هوا گرفتس

غذا بیشتر بهم میچسبه خواب برام لذت بخش تره 

دوم اینکه وقتی به خودم میرسم مثلا میرم لیزر و ارایشگاه 

ید میام دوش میگیرم میام به موهام حال میدم و عطر و مام مورد علاقمو میزنم لباس تمیز میپوشم حس خوب دارم

اینکه امروز چون شهادته و همه میگن وای عزا ولی همسر من بخاطر همین تعطیله و کنار منه.خداروشکر اینکه ح ...

😍😍😍😘😘😘

2706