2737
2734
عنوان

وکیل رسمی دادگستری

| مشاهده متن کامل بحث + 6319 بازدید | 128 پست
شما باید دادخواست استرداد جهیزیه بدی و چند نفر به عنوان شاهد معرفی کنید که این اموال من تهیه کردم. چ ...

ممنونم .ن من میخام ک نرم دفتر خونه اون بیاد بهش بگم ک حقمو بده تا بریم امضای طلاق کنم یعنی میشه؟؟ 

خدایا شکررررت🙏 
ممنونم .ن من میخام ک نرم دفتر خونه اون بیاد بهش بگم ک حقمو بده تا بریم امضای طلاق کنم یعنی میشه؟؟&nb ...

مگه شما وکالت در طلاق ندارید؟ به حضور زوج برای اجرای صیغه طلاق احتیاج نیست ( البته برخی مراجع میگن با حضور زوج انجام بشه بهتر ِ بعضا برخی دفتر خونه ها طلاق هام میگن باید حضور داشته باشه) 

منظورتون از اینکه نمیخواید شما برید اینکه قصد مراجعه ندارید که مهلت طلاق منقضی بشه یا قصد مواجه باهم ندارید؟

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه شما وکالت در طلاق ندارید؟ به حضور زوج برای اجرای صیغه طلاق احتیاج نیست ( البته برخی مراجع میگن ب ...

من میخام ی جوری بشه ک زنگ بزنه ب خانوادم بگه بیاد بریم طلاق یعنی محتاج امضای من باشه چون اون اقا نامزد داره میخاد سریع ازدواج کنه .منم میخام ک بگم جهازمو بده تا بیام واسه امضای طلاق 

خدایا شکررررت🙏 
من میخام ی جوری بشه ک زنگ بزنه ب خانوادم بگه بیاد بریم طلاق یعنی محتاج امضای من باشه چون اون اقا نام ...

شرایط اش رو عرض کردم. حالا در مورد مسائل خصوصی اش شما مختار هستید تصمیم نهایی بگیرید

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
2728
سلام خسته نباشین ی سوال حقوقی داشتم میشه بپرسم کمکم کنین؟

بله حتما.بفرمائید 

بله حتما.بفرمائید 

من ب مرکز بهداشت مراجعه کردم برای بار شاید دهم

اما هربار ب یه بهانه کار من رو عقب مینداختن

ومیگقتن برو فردا بیا

خلاصه بخاطر شرایطم ک باردارم و استراحت مطلق وهمچنین کرونا خسته شدم

و اخرین باری ک رفتم گفتم من۱۰۰۰بار اومدم و رفتم هر روز میگید برو یه روز دیگه بیا خسته شدم

خلاصه خانم ماما کلی بمن غر زدن ک سیستم قطه و ب ما چ ک میای و میری ما ام خسته ایم و اونروزم کارم رو انجام ندادن و من اومدم بیرون بدون هیچ حرفی حتی اخرش گفتم باشه ممنون نشکر خدافظ

فرداش با همسرم رفتم روز قبلشم همسرم بود

خلاصه فرداش ک رفتیم همسرم دم در موند و من داخل اتاق شدم برای انجام کارهام و تشکیل پرونده....

اما اون خانم باز شروع کرد ک اره چرا دیروز گفتی ۱۰۰۰بار اومدم و رفتم کارم راه نیفتاده

یک بارش دیروز زود باش ۹۹۹بار دیگشو واسم بشمارببینم چرا اومدی

منو شوهرم خندیدیم و گفتیم باشه حالا دیگه گذشته اشکال نداره ک گفت من چیز خنده داری نمیگم ک میخندین

اون خانم باز ول کن نبود باز گفتو گفت اخر گفت شما کارتون اینجا پیش من گیره ازاین ببعد میدونم چجور بات رفتارکنم

منم دیگه خنده رو کنار گزاشتم وگفتم چ خبره مگه من چی گفام شما دیگه ول کن نیستی از دیروز مگه حرف بدی زدم گفتم ۱۰۰۰بار اومدم کارم راه نیفتاده

اصلا پروندمو بدید میرم ازاینجا

شوهرم گف شما وظیفته حقوق میگیری کارمنو راه بندازی ن ک تهدیدم کنی دیگه کارتو انجام نمیدم ازاین ببعد

اون خانم ب شوهرم گفت من دارم با خانمت حرف میزنم ب تو ربطی نداره برو بیرون

شوهرم گفت چرا ربط داره میرم بخاطر این حرفت شکایت میکنم ازت

اونم گفت هیچ غلطی نمیتونی کنی و خلاصه شوهرم یکی گفت اون یکی گفت 

شوهرم گفت حالیت میکنم درست میکنم صبرکن الان برم بیرون شکایت میکنم اونم گفت برو گمشو بیشعور دیگه درحد خفه شو گمشو بیشعور شوهرمواون خانم ب هم حرف زدن

2738
بله حتما.بفرمائید

تا دیگه منو شوهرم اومدیم بیرون

یهو یکی از همکاراش بدو بدو اومد دم در و ب شوهرم گفت پدر سوخته....شوهرم باز عصبی شد و رفت ک بره تو اما چنتا مرد جلوشو گرفتن و نزاشتن

خلاصه رفتیم شکایت کردیم 

امروز صب بم زنگ زدن ک اون خانم از ما شکایت کرده و ۴تا ازهمکاراش هم شهادت دادن ک شوهرمن بهش فهش داده

ومارو احضار کردن....

درحالی ک وقتی تو اتاق دعوا شروع شد فقط خودمون سه تا بودیم و همکاراش دیگه از وقتی دعوا اوج گرفت شاهد ماجرا بودن

من هم حامله ام و با ترسی ک دیروز بم وارد شد لکه بینی پیدا کردم

حالا میگم چی میشه اخرش تو دادگاه؟؟؟ما چطور ثابت کنیم ک ایشون شروع کرده 

چطور ثابت کنیم ک اونم فهش داده

و اگ شوهرم محکوم شه مجازاتش چیه؟؟؟؟

چجوری ازخودمون دفاع کنیم هرچی تلفنی ماجرارو واسه حراست توضیح میدادم اصلا گوشش بدهکارنبود و فقط تهدید میکرد ک اون خانم ماما خیلی عصبیه و میگه بهم توهین شده شاهد داره همه امضا کردن ک شوهرت بش فهش داده....هرچی میگم بابا خب اونم ک ساکت ننشسته خب اونم فهش میداد انگار ن انگار همش حق رو میدن ب اون و میگن شاهد داره شاهد داره

خب مگه یکی ازشرایط شاهد این نیست ک نفعی نبره از موضوع؟؟؟خب اگ ماما محکوم شه واسه مرکز بهداشت اونا بد میشه اونا معلومه ک طرف همکارشون رو میگیرن ک واسه خودشونم بد نشه چون خیلیا ازاین مرگز بهداشت گله میکنن و میگن کادرشون اخلاق ندارن

ولی چکارکنم ک اونا همه طرف اون خانمن حتی حراست

ما چکار کنیم فردا برای اولین بار قراره رو در رو شیم چی بگیم چجور حرف بزنیم

اون خانم شاید در قبال اینکه ما ازش جلوی همه عذر خاهی کنیم کوتاه بیاد اما من نمیخام اینجورشه مارو انقد بی حرمت کنه واخرش با تهدید ک شاهد دارمو اینحرفا مارو مجبور ب عذرخاهی کنه

ما باید چ رفتاری داشته باشیم چی بگیم حرفمونو کسی باور نداره 

اون خانم شاید در قبال اینکه ما ازش جلوی همه عذر خاهی کنیم کوتاه بیاد اما من نمیخام اینجورشه مارو انق ...

ببینید شما الان رفتید کلانتری درسته؟ 

بعد اگه تهران باشید تازه ارجاع تون میدن شورا حل اختلاف 

یعنی چند مرحله وجود داره که خاتمه بدید 

بعدش میره دادسرا اونجا بازپرسی طرفین و شهود رو میخواد یه مرحله جداگانه و مرحله آخر مواجه حضوری طرفین و شهود. مجازات اش هم مطابق قانون ماده ۶۰۹و۶۰۸ قانون مجازات اسلامی میشه.اگه سو سابقه موثر کیفری هم نداشته باشید از جهات مخففه می تونید استفاده کنید . اما توصیه من اینکه قبل از دادسرا بهم رضایت دو طرفه، اینجور مسائل فقط باید دردسر و رفت و آمد بیخودی میشه.

اون خانم شاید در قبال اینکه ما ازش جلوی همه عذر خاهی کنیم کوتاه بیاد اما من نمیخام اینجورشه مارو انق ...

همیشه بخشش از بزرگان بوده شما الان بارداری و استرس برات خوب نیست چرا خودت و همسرت رو درگیر این قضایا کنید. اگه با عذر خواهی درست میشه بنظرم قضیه ادامه ندید. 

ببینید شما الان رفتید کلانتری درسته؟  بعد اگه تهران باشید تازه ارجاع تون میدن شورا حل اختلاف&n ...

شهرستانیم تهران نیستیم....

حالا بنظرشما ک وکیل هستین این خانم با این چیزایی ک گفتم تو دادگاه میتونه کاری پیش ببره؟؟؟

وایتکه ایاواقعا۴میلیون جزا نقدی داده؟

شهرستانیم تهران نیستیم.... حالا بنظرشما ک وکیل هستین این خانم با این چیزایی ک گفتم تو دادگاه میتونه ...

عرض کردم خدمتتون بازپرسی شهود دعوت میکنه با توجه به بازجویی ها باید تصمیم بگیره. درباره مجازات اش عرض کردم طبق ماده ۶۹۸و۶۰۹ ق.م.۱ تصمیم گیری میشه و طبق قانون کاهش مجازات ها به نصف تقلیل پیدا کرده. یعنی تا بازپرس قرار صادر نکنه بعد کیفری دو رای نده هیچی مشخص نیست.

2706