2733
2734
عنوان

خشم شدید

140 بازدید | 5 پست

سلام کسی هست؟ من ماه ششم بارداریم تموم شده

بخاطر کرونا از اسفند تاحالا توی خونه م

خییلی کم میرم بیرون

ینی فقط وقتایی که نوبت دکتر دارم. اعصاب و روانم خیییلی داغونه‌. مدااام پرخاش میکنم و عربده میکشم. اصلا دست خودم نیست. هربار تصمیم میگیرم تکرار نکنم ولی بازم تکرار میشه. خیلی حالم بده خیییلی نگران بچه ام. حتی به خودکشی فکر میکنم . من آدم ضعیفی ام. وقتی فک میکنم کرونا ممکنه حتی تا ۱۰سال دیگم باقی بمونه، حالت جنون بهم دست میده‌. نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭😭😭😭😭دکترم همش میگه بخاطر هورموناته همه همینجور میشن ولی بنظر من دلیل اصلیش اینه که از ترس کرونا همش تو خونه ام. احساس میکنم روانی شدم. دلم واسه بچه م  میسوزه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭کسی هست به درددلام گوش بده؟😭😭😭😭😭😭😭😭

تنهانیستی من بدترم😝

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

آخی عزیزم. طبیعیه تا حد زیادی. اگر در این حد حالت بده برو بیرون یک جای دور از شهر برا پیاده روی. اگر ماشین دارین یا قرض کنین. همش تو خونه آدم روانی میشه واقعا. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکه عربده بکشی طبیعی نیست ...یکم فکر کن که این حالت هات روی بچه ات چه اثر بدی میگذاره

کتاب بخون فیلم ببین موزیک خوب گوش کن 

ریلکسیشن انجام بده

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم