2737
2734

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا.فقط قسمت پیام های مشاور پولیه که اونام به درد نمیخوره.

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن بی قراری نوزاد بخاطر اثر اینترنتی هس ک مادر تو بارداری مصرف میکرده  شما مصرف میکزدی؟ دیش ...

این حرفا چیه تا بوده همین بوده زمان مادرامون نت کجا بود بچه ها هم بی قراری میکردن

2728
این حرفا چیه تا بوده همین بوده زمان مادرامون نت کجا بود بچه ها هم بی قراری میکردن

منم دلشوره افتادم چون من زیاد از گوشی استفاده کردم چون همش استراحتم تلوزیونم هیچی نداره 

کتابخونخ هم بخاطر کرونا کتاب امانت نمیده 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
منم دلشوره افتادم چون من زیاد از گوشی استفاده کردم چون همش استراحتم تلوزیونم هیچی نداره  کتابخ ...

نمیگم بی تاثیره ولی کلی اگه بخوای نگاه کنی همین ویتامین ها و قرص هایی که تو دوران بارداری میخوریم هم میتونه تاثیر داشته باشه یا غذاهامون که اکثرشون تراریخته ست اصلا نگران نباش همه بچه ها تو این سن بی قراری میکنن چیز عجیبی نیس

2740
چرا یه سره آب دهنش میاد.شیر آره میخوره

احتمالش هست واسه دندون باشه، دستتو خوب بشور بکش به لثه هاش ببین سفت شده؟

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین