2737
2734

الان دو ساعته دارم گریه میکنم 

از ۷ سال پیش با خانووده همسرم میشینم به امید اینکه بتونیم خونه بخریم ولی.....

بچه ها خیلی دلم گرفته بچه ای که با خون دل پرورشش میدم حالا همش میبرن پیش خودشون یه جوری قوربون صدقه اش میرن ازم دوری میکنه خانواده خودم وتمام بستگانم شهرستانن خیلی تنها وغریبم همسرم هم همیشه سر کاره حتی جمعه ها  

اینقدر ازشون بدم میاد جاریم حاضر نشد بیاد اینجا زندگی کنه پدرش پولدار بود بهشون کمک کرد خونه خریدن یه جورایی اینم یه سرکوفت شده برام  

اعتماد به نفسم رو کامل از دست دادم 

دوستای گلم بهم دلداری بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدا به حق این روز مشکلتو حل کنه

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
2728

بقیه قسمتاشو کاری ندارم ولی اینکه بچت میره بد نیست که.بزا نگهش دارن.بچه جز اذیت چی داره اخه.اول اخر برمیگرده میش تو یکم بزرگتر شه عزیزم.شمام از وقت ازادت استفاده کن کارایی که دوست داری رو انجام بده

2738

اگه فقط مشکلت بچه است 

به نطر من هزار و یه عالم هم بهش محبت کنن اخر تو مادرشی و تو براش عزیز از تر از هر کسی 

ولی اگه مشکلات دیگه است جدا شو

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

بچه رو تو خونه ات نمیشه مشغولش کنی ؟

خیلی بده بچه به حرفشون میشه چند روز دیگه تو روت وامیسته 

داداش من خیلی به حرف مادربزرگ پدریم بود توروی مادرم وامیستاد و داد میزد

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

عزیزم بجه رو اول اخر هرکاری بکنن طرف مادرشه بذار ی کم بزرگتر شه خودش متوجه میشه من خودم همین جوری بودم

سرکوفت چی؟ تو باید الان سرکوفت بزنی ک شوهرت نتونسته خونه بخره برات مگه وظیفه پدر شماست ک منزل فراهم کنه وقتی خودت همچین توقعی داری از بقیه چ انتظاری میره

توی این ۷ سال پول جمع نکردید که برید جایی رهن کنید؟

زندگی کنار هم مشکلات و خوبی هایی داره.

در مورد بچه ات ...اونها دوسش دارن و اصلا نمیخوان ازت جداش کنن...بچه در نهایت مال شماست پس حساس نباش.

2706