2752
2734
عنوان

تنها ختم صلواتی که حاجت مرا برآورده میکند.

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نماز شب رو چندبار خوندی ؟ 

من یه بار نذر کردم شبایی که تا دو سه خوابم نمیبره پاشم نماز شب بخونم کلا نمیدونم چندشب شد ولی کم بود و یه بارم چله برداشتم از 12 و نیم به بعد که نیمه شب شرعی میخوندم چون صبح قبل اذان سختم بود بلند شم 

2731
ممنون دوستم اگه حاجت روا شدم قول میدم به نیت حاجت دلت یه شب خصوصی برات نماز شب بخونم. چون دوبار ازش ...

ان شاالله. 

ان شاالله. 

سلام عزیزم .... من از دیروز شروع کردم به ختم بار اولی ۱۰۰۰ تا صلوات فرستادم بار دوم باز ۱۰۰۰۰ تا صلوات فرستادم اصا حواسم نبود که باید روز جمعه ی چیز دیگه هست اشکال داره؟؟؟؟؟ یعنی ختمم باطل هست؟؟؟؟

سلام عزیزم .... من از دیروز شروع کردم به ختم بار اولی ۱۰۰۰ تا صلوات فرستادم بار دوم باز ۱۰۰۰۰ ...

اگه در ادامه هزار تا صلوات حضرت علی را میخوندید خوب میشد. میترسم بگم آره و نشه. بهتره از شب جمعه این هفته شروع کنی. 

واسه منم دعا کنین عزیزان من الان چون پریودم نمیتونم شروع کنم

یه حاجت مهم دارم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
زمان پریودی نمیشه خوند؟ زمان گفتن ذکرا مهمه حتما باید شب باشه؟؟

من همون عصر میخونم امروز ساعت ۲ عصر خوندم . ان شاالله قبوله. زمان پریودی نخونید. چون قبلش باید غسل کنید. 

من همون عصر میخونم امروز ساعت ۲ عصر خوندم . ان شاالله قبوله. زمان پریودی نخونید. چون قبلش باید غسل ک ...

ممنون عزیزم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2706