2737
2734
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

1271 بازدید | 39 پست

آسون ترین روش خوندن نماز شفع و وتر یا تنها نماز وتر

تعداد ذکرا رو هم میتونید کمتر بگید جز ۴۰ مومن

نمازشب آرامش

نمازشب اخلاق خوب

نماز شب دوری از گناه

نمازشب حس سبکی

دیدن این تاپیک اتفاقی نیست

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

التماس دعا عزیزم😍💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم من رو یادت نره 💌🙃

خدا نکنه حتمااا❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
التماس دعا عزیزم😍💖

حتماااا فاطمه خانممم❤

تورو به خدا دعام کنید ...

عزیز نیاز به قسم نیست حتماااا❤

2738
حتماااا فاطمه خانممم❤

فداتشم مرسی😍💖💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
التماس دعای خیلییییی زیاد 

حتمااا خرگوش کوچولوی ناز❤

فداتشم مرسی😍💖💖

خدا نکنه❤

توروخدا منو یادت نره برام دعاکن از این بلاتکلیفی نجات پیدا کنم خدا حاجتمو بده توروخدا یادت نره اسمم کوثر

برای خلاص شدن از تنهایاتون روخودتون برچسب تخفیف نچسبونین💔💔
توروخدا منو یادت نره برام دعاکن از این بلاتکلیفی نجات پیدا کنم خدا حاجتمو بده توروخدا یادت نره اسمم ...

نیاز به قسم نیست عزیز حتمااا کوثر خانم❤

مرسی عزیزم انشالله هرچی میخوای خدا بهت بده ❤️🌺

خواهش عزیز ان شاءالله❤

2706