2737
2739
عنوان

کی تکون خوردن نی نی روحس کردید😍

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 30 پست
قدامیه،بارداری اولمه،چجوری حسش میکنین،نبضه؟

خب بارداری اول وجفت قدامی دیرتر حس میشه

من هفته ۱۰و۱۱ نه عین حرکت شدید روده حس میشد

ولی الان که تو۱۲هفته هم کامل حس میکنم که بچه داره میچرخه هی مخصوصا وقتی درازمیکشم انقدرشدیده فکرمیکنم شکمم داره تکون میخوره دست میزارم روش میبینم نه ازروی شکم چیزی حس نمیشه

امضاندارم انگشت☝میزنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلفی

بخاطر همین زود متوجه میشی 

مادرایی که بارداری دومشون جفتشون خلفی زود متوجه میشن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2742
اره کلی توقع نداشتم انقدرزود

خدارو شکر کن یکی از  استرسات کم شدن که کی تکون میخوره چرا تکون نمیخوره اینو نداری 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
خخخخخ اره ولی از شیطون بودن میترسم دخترم پدرمو دراورد

منم دخترم خیلی تکون میخورد نه میزاشت شب بخوابم از بس لگد میزد  نه موقع غذا خوردن میزاشت غذا بخورم میومد زیر معدم خودش سفت میکرد 

ولی دنیا اومد اروم اروم بود حتی الان که نزدیک شش سالشه 

این فعلا که اروم بوده میترسم دنیا بیاد فوضول باشه 

منم دخترم خیلی تکون میخورد نه میزاشت شب بخوابم از بس لگد میزد  نه موقع غذا خوردن میزاشت غذا بخو ...

عه خدا ازدهنت بشنوه 

انشاالله که خدا حفظ کنه بچه هاتو

امضاندارم انگشت☝میزنم
2738
عه خدا ازدهنت بشنوه  انشاالله که خدا حفظ کنه بچه هاتو

ممنون عزیزم 

همچنین بچه های شمارو 

جنسیتش رو  فهمیدی چیه 

گفت ۷۰درصد دختره واسه شماچی؟

برا من تو ان تی گفت شبیه دختراس ولی انومالی گفت پسره

برا من تو ان تی گفت شبیه دختراس ولی انومالی گفت پسره

اخی خدانگه دارش باشه

من بااینکه هنوزم واسه دختربچه ضعف میرم دوس داشتم این یکی پسر باشه دیگه جنسم جورشه راحت شم ولی خب هرچی خدابخواد

امضاندارم انگشت☝میزنم
اخی خدانگه دارش باشه من بااینکه هنوزم واسه دختربچه ضعف میرم دوس داشتم این یکی پسر باشه دیگه جنسم جو ...

حالا من دختر میخواستم میگفتم چون دوتا بیشتر نمیخوام میخوام همجنس شن که راحت باشن باهم ولی نشد بازم خداروشکر که سالمن 

شما انومالی که برین بهتون صد درصد میگه چیه انشالله هرچی از خدا بخوای همون باشه 

حالا من دختر میخواستم میگفتم چون دوتا بیشتر نمیخوام میخوام همجنس شن که راحت باشن باهم ولی نشد بازم خ ...

شوهرم پسر خیلی دوس داره مرسی عزیزم انشاالله هرچی که صلاحه همون بشه

امضاندارم انگشت☝میزنم
شوهرم پسر خیلی دوس داره مرسی عزیزم انشاالله هرچی که صلاحه همون بشه

منم شوهرم پسر خیلی دوست داشت برعکس من 

انشالله صحیح و سالم دنیا بیان 

2706