2752
2734

رفته بودم عروسی دختر خالم که ازم کوچیکتر بود بعد دختر اون یکی خالم اومد بلند تو جمع گفت وایی بوی ترشی میاد بعد منو نگاه کرد گفت وایی تو اومدی ندیدمت بوی ترشی اومد دقت کردم دیدمت بعد هر هر خندید اخه من 30 سالمه تو فامیل همه دخترای کوچکتر عروس شدند الا من خیلی خیلی دلم شکست لطفا امشب برام دعا کنید خدا یک بخت خوب نصیبم کنه ازتون خواهش میکنم 😔😔

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا ازش نگذره بی شعوره بی شخصیتو انگار شوهر کردن افتخاره

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2731

حالا باز خوبه 30 سالته همه ازت کوچک ترنو متاهلن

من 23 سالمه تو فامیل بابام تا چشم کار میکنه متاهل 17 18 ساله هست

بعد تازه با دل سوزی به من نگاه میکنن  همشم میگن ایشالا خدا یکی قسمت تو هم میکنه غصه نخور  

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

واقعا بعضیا نمیفهمن نباید یه سری حرفارو بزنن یا عمدا میگن؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

تو هر فامیلی یکی از این بیشعورا پیدا میشه 

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
خدا ازش نگذره بی شعوره بی شخصیتو انگار شوهر کردن افتخاره

اگه شوهر خوبی داشت دلم نمیسوخت یک الاف بیکار دعا کنید یک بخت خوب نصیبم بشه که چشماش از کاسه در بیاد بسوزه

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
2706