2733
2734
عنوان

پنهان کاری خواستگارم

694 بازدید | 32 پست

خواستگارم بعد ۴۰ روز بهم گفت که توی خانوادشون طلاق هست یعنی داداشش طلاق گرفته. دیر بهم گفت یعنی ؟یعنی ممکنه چیزای دیگه رو هم پنهون کرده باشه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ینی انقدر خونوادشونو نمیشناختید ک بدونید داداشش طلاق گرفته؟!😐

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2740

سخت نگیر طلاق خونوادش ب تو چ ربطی داره

بعد چهل روزم گفته خوبه دیگه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بنظرم چیز واجبی نبود ک روز اول بهت بگه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2706