2733
2739

من دوقلو باردارم سونو انومالی رفتم گفتن جنینا قطر قلبشون کم خیلی نگرانم برای کسی پیش اومده؟؟😭😭😭باید دوهفته دیگه برم اکوقلب ولی تااون موقع میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خودت بابت اینا استرس نده، به آشنای ما گفتن بچت بینی نداره! بچش بینی داشت، به یکی دیگه از آشناهامون گفتن کلیه ی بچه مشکل داره هیچیش نبود، به دختر همسایه ی خواهرم اینا گفته بودن قلب نداره بچت بچش الان پنج سالشه و خوب مشخصا قلب هم داره!به کسی که تو بیمارستان با من بود زایمانش گفته بودن بچت سندرم دانه بچش سالم سالم بود! با استرس خودتو و کوچولوهاتو اذیت میکنی،انشاءالله بچه های شما هم سالمن

نگران نباش ‌ جدیدا ب هر جنینی یه عیب میچسبونن تا پول بیشتری بگیرن از آزمایش و  سونو 

بارداری قبلیم سال ۹۳ بود. اینجا میدیدم از هر ۵۰۰ تا خانم باردار یکی ب آمینو و سل فری و اکو احتیاج پیدا میکرد 

الان از هر ۱۰ تا خانم باردار یکی باید این آزمایش ها رو بده. اخرشم میگن همه چی خوبه 

شده نون دونی جدید دکترا.  نترس پول و که گرفتن میگن هیچی نیست

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
2740