2733
2739
عنوان

جل الخالق😑

404 بازدید | 28 پست

@کته،لوبیاپلو    

نظر سنجیت تو حلقومم

من به شما اسم غضنفرو پیشنهاد میکنم

حداقل جلوش مربع میذاشتی گزینه مورد نظرو با مداد علامت میزدیم😑😑😑😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

خب باید بزنی رو اون دایره هه جلوی اسم🤔

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب باید بزنی رو اون دایره هه جلوی اسم🤔

کدوم دایره؟تاپیکشو دیدی😂😂

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

@نی_نی_یار_شب    

نی نی یار من اشتباهی جای نظر سنجی اسم تایپک زدم که بعدش پاک کردم.

این رفتار خانم چه معنی داره که داره آبروی منو میبره؟

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2738
کدوم دایره؟تاپیکشو دیدی😂😂

وا نظر سنجی گذاشته دیگه

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
خوب این چیزیه ک ممکنه براهمه پیش بیاد چیز عجیبی نیست ک بخاطرش زحمت تاپیک زدن بکشن 

نمیدونم والاه .

به ایشون بگید که منو به مسخره گرفتن تو سایت.

@نی_نی_یار_شب     نی نی یار من اشتباهی جای نظر سنجی اسم تایپک زدم که بعدش پاک کردم. این ...

اره منم مخالفم با این کاره ایشون  ، اوجه بی فرهنگیه 

اصلا اشتبام  ک زده باشین چ ربطی ب بقیه  داره  اخه

🍒🍹
اره منم مخالفم با این کاره ایشون  ، اوجه بی فرهنگیه  اصلا اشتبام  ک زده باشین چ ر ...

نمیدونم 

شب شهادت امام حسنه.

خیلی دلم شکست

یعنی چی، برای هر کس ممکن اینجور اشتباهات پیش بیاد، شما مبرایی خودت؟؟؟؟؟؟ 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706