2733
2739
عنوان

🌹خداوند هیچ گاه...🌹

122 بازدید | 8 پست

خداوند هیچ گاه تو را دست خالی رد نخواهد کرد....

اگر از تو می خواهد که چیزی را زمین بگذاری

به این دلیل است که می خواهد چیز بهتری را 

برداری....🌹

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
وخدایی که بشدّت کافیست...

واقعاااااا❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

خوشبختی یعنی حکمت خدا با خواست تو یکی باشه

خدایااا میشه حکمتت بشه همونی ک من میخوام  

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبختی یعنی حکمت خدا با خواست تو یکی باشه خدایااا میشه حکمتت بشه همونی ک من میخوام    

خدا  میبینه میشنوه براورده میکنه ان شاءالله❤

2728
خدا  میبینه میشنوه براورده میکنه ان شاءالله❤

انشاالله❤

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂

دعا کنید برام از ناراحتی حتی چند وقته اشتها ندارم غذا هم بخورم حالم خیلی بده لطفا رفتم کنید خدا برام معجزه کنه

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
دعا کنید برام از ناراحتی حتی چند وقته اشتها ندارم غذا هم بخورم حالم خیلی بده لطفا رفتم کنید خدا برام ...

حتمااا عزیز ان شاءالله خدا یه راه نجاتی برات نشون بده اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

حتمااا عزیز ان شاءالله خدا یه راه نجاتی برات نشون بده اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

قربونت یه دنیا ممنون 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
2738
قربونت یه دنیا ممنون 

خدا نکنه کاری نکردم❤