2737
2734
عنوان

مادر های با تجربه خواهشا بیاین

170 بازدید | 34 پست

دخترم 8 ماهشه اصلا سوپ نمیخوره همش گریه میکنه قورت نمیده هیچ نوع سوپی فرنی باز بهتره چطور بهش سوپ بدم اگه راه حلی بلدین بگین خیلی سرگرمش میکنم نهایت گریه نمیکنه ولی قورت هم نمیده تو دهنش میزاره بعد یه ربع قورت میده وزنش هم نزدیک 9 کیلو 

عزیزم کاملا میکس میکنی؟ شاید هنوز سخته دونه دار

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من سوپ رو کاملا میکس میکردم،مثل فرنی میشد.اونوقت دخترم میخورد.بعد از ی مدت ک ب طعمش عادت کرد کمتر میکس میکردم.

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.
عزیزم طعم غذات تغییر بده ولی کلا بعضی بچه ها سوپ دوست ندارن

خب چطور تغییر بدم امتحان کردم یه بار هویج میزارم دفعه بعد نمیزارم سبزی میزارم کلا میگه بکشم سوگ بهم نده ولی فرنی خداروشکر دوست داره کلا هم سه وعده بیشتر نمیخوره کافیه به نظرتون دو وعده فرنی یه و عده سوپ به زور

باید ببینی بچه چه مزه ای بیشتر دوست داره اون طعم به غذا بده یه ذره ترشش کن اگه ترشی دوست داره

میشه مگه لیمو داد نمک اضافه کنم خوبه در حد خیلی کم آخه واقعا بد مزه هست یا شکر بریزم

ی تیکه مرغ و خوب بپز ی کم زعفرونی کن

من کدو زیاد دادم مثل پوره توش کره و ی قطره گلاب هم میریختم

بزرگتر ک شد جودوسرپرک و شیر و میپختم و بادوم اسیاب شده و خامه و گلاب و خرما و بیسکوییت مادر میدادم له میکردم خیلی دوست داشت

ولی تا ۱۰ماهگی سوپ نخورد فکر کنم از ماه ۱۰  ب بعد هم از غذای سفره بیشتر میدادم مثلا ی تبک گوشت با۲ قاشق برنج له شده یا سیب زمینی

ادویه نباید داشته باشه تا ۱سال فکر کنم

2706