2733
2734
عنوان

کاربران محترم

5632 بازدید | 453 پست

سلام

تاپیک و پست سیاسی تو سایت ممنوعه حالا من هی تاپیک بزنم شما گوش ندین قطع بشین وقتی خسته بشیم قانون میذاریم هر کس سیاسی بگه دیگه هیچوقت کاربریش ازاد نشه برای همیشه قطع بشین اینو دوست دارین؟

اگر سایت رو دوست دارین رعایت کنین من برای خودم نمیگم برای خیلی از کاربرایی میگم تنهان غیریبن تو شهر دورن تو کشور دیگه ان و تنها پناهشون این سایته اینجا هم نباشه تنها تر و غریب تر میشن

هر کس شرکت کنه قطع میشه پس تا تاپیک میزنن گزارش بزنین حذف بشه بعد نیایین بگین دوستمو برگردونین

هر تاپیک و پست در مورد رییس جمهور،  رهبر ، دولت ، مسئولین انتخابات و رای ممنوع هست و هر کاربر تاپیک بزنه حذف میشه و کس هم پست بذاره هم قطع میشه

در مورد گرونی دلار طلا تحریم ها تاپیک نزنین چون زود تاپیک سیاسی میشه دسترسیتون بسته میشه

خواهش میکنم قوانین سایت رو رعایت کنین منم میدونم سخته روزای سختی هست برای هممون ولی با رعایت نکردن قوانین سایت و اذیت کردن ما و دوستاتون فقط باعث میشین دسترسی خیلی ها بسته بشه پس لطفا رعایت کنین لطفا با من همکاری کنین لطفا گزارش بزنین و تاپیک نزنین من خودم دلم نمیخواد کسی قطع بشه یا مدام التماس کنن کاربریم رو برگردونین پس شما هم به ما کمک کنین لطفا تاپیک سیاسی نزنین لطفا به حرفم گوش بدین  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

چشم عشقم 😍😍😍🥰🥰🥰💚💚💚🌱🌱🌱🌈🌈🌈😘😘😘

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلی

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

عزیزم تاپیکای توهین به دین و اسلام و حجاب رو هم لطفا بگو

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2738

چشممم 💋

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

سلام نی نی یار من هرکیو تگ میکنم ابی نمیشه🥺

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

این مومو هم بگید تروخدا

خیلی رو اعصابه.زن باردار اینجاس سکته میکنن دور از جون

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ما به حرفتون گوش میدیم ولی شما چطور؟

صدبار تاپیک زدیم ک بابا این تبلیغات سایت و کم کنید

ی هفته برمیدارین باز همون اش و همون کاسه

هیچوقتم پاسخگو نیستین دراین باره

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2706