2733
2734
اگه به تو نمی گفتم حرفامو اگه نمی گفتم چقد دوست دارم الان بودی … شاید اگه نمی فهمیدی اینو که تو رو زیاد از حد دوست دارم الان بودی … مثه یه سایه همرات اومدم مطمئن شم که تو آرامشی نمی دونستم خستت می کنم یه روز تو رو اگه کمتر می دیدمت اگه میذاشتم دلتنگم بشی اینجا بودی … کنــــــــــــارم هنوز … بدون تو شبام پر از غمو سرماست اره بدون تو ته راهمه ته دنیاست بدون تو شبام پر از غم و آهه اگه تنها بری میبینی آخرش اشتباهه آره این گناهه … نگرانت میشدم نمی دیدمت حتی چند ساعت به بودن تو دلم عاشقونه کرده بود عادت ولی فایده نداشت اون همه تلاش تو رسیده بودی به آخراش از خدا میخوام روزهات بگذره خوشحال و راحت از ته دلم زندگی روبا عشق میخوام واست باز خیسه چشام ولی نمی خوام باز دلت بسوزه دیگه برام … بدون تو- زانیار
مادر شدن سخته....ولی امیدوارم همه زنان سرزمینم این سختیه شیرین رو مزه کنند...الهی آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزی نمی تونم بگم، قراره از من بگذری چیزی نگو می فهممت، باید ازاین خونه بری چند سال ازامشب بگذره، تا من فراموشت کنم تا با یه دریا تو خودم، خاموش خاموشت کنم ... تنهایی ها روبعد ازاین، با قلب کی قسمت کنم واسه فراموش کردنت، باید به چی عادت کنم تو باید از من رد بشی، من باید از تو بگذرم ... کاری نمی تونم کنم، باید بیُفتی ازسرم بعد ازتو باید با خودم، تنهای تنها سر کنم ... یک عمر باید بگذره، تا امشبو باور کنم چندسال ازامشب بگذره با من یکی هم خونه شه احساس امروزم به تو، تنها یه شب وارونه شه
چشات آرامشی داره که تو چشمای هیشکی نیست میدونم که توی قلبت به جز جای هیشکی نیست چشات آرامشی داره که دورم می کنه از غم یه احساسی بهم می گه دارم عاشق میشم کم کم توبا چشمای آرومت بهم خوشبختی بخشیدی خودت خوبی و خوبی رو داری یاد منم می دی تو با لبخند شیرینت به من عشق ونشون دادی تو رویای تو بودم که واسه من دست تکون دادی از بس تو خوبی می خوام باشی تو کل رویاهام تا جون بگیرم با تو باشی امید فرداهام چشات آرامشی داره که پایند نگات میشم ببین تو بازی چشمات دوباره کیش و مات میشم بمون و زندگیم و با نگاهت آسمونی کن بمون و عاشق من باش بمون و مهربونی کن ................. بهنام صفوی .................
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2728
ازم دوری نکن دلم میگیره نزار این لحظه هارو غم بگیره نزار این حس خوب با تو بودن توی دنیا من آسون بمیره تو که عاشق ترین عاشقترین هایی بابک جهانبخش عزیزم
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"
تو رو تو گریه میبوسم تویی که غرق لبخندی تو این حالی که من دارم چرا چشمااااتو میبندیییییی خیییییلی خوووبه یادش به خیر تازه نامزد کرده بودیم تو ماشین همش اینو میزاشتیم
خدایا ............عاشششششققققققتتتتتتممممممممم
چشمات پر امیدن احساس قشنگی رو بهم میدن تو روز و روزگاری که دلم می خواست یکی ببینتم حال منو دیدن قلبم پر احساس ببین چقد رو دوری تو حساسه همیشه وقت دلتنگی تو این دنیا به جز هیچ کسو دیگه نمیشناسه آرومـــــم دنـیـا رو نمیدونم برام کافیه وقتی کنار تو این خونم آرومـــــــــم آرومــــــــــــم آرامش این خونه رو حسی رو که میگه نرو حتی تو که جون منی . . . .
بارون صدای احساســه نمه بارون چشاتو میشناسه تورو از دست دادم تو یه لحظه آدم دنیاشو می‌بازه.. تلخه سکوته این خونه آخه غیر از خدا کی می‌دونه تو دلم آتیشه با تو بهتر میشه حال ِ این دیوونه.. این روزا سختر از اونه که باور کنی مگه میشه با یه خاطـره سر کنی تو میدونی من چیزی نگم بهتره تو دنیا کی از ما عاشق تره.. یه جوری هق هق.. زدم صدام زخمیه این اون دردی که نمیفهمیه یه دفعه پرپر شد پر پروازمون گرفتست چقدر دل ِ آسمون.. پاشایی
[smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley]
2740
یه غرور یخی یه ستاره سرد ی شب از همه چی به خدا گله کرد یه دفعه به خودش همه چیزو سپرد دگ گریه نکرد فقط حوصله کرد...
لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا، و بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده تو خواهد شد که بجای پاسخ به لبخندهایت به تمام سازهایت خواهد رقصید😊😊🙈❤
آخرین صفحه ی خاطرات ما دیگه خط خورده به آخر رسیده روز مرگ عشق پاک من وتو به گمونم که دیگه سر رسیده نرمی نگاه تووووووووو خبر از دوری میگه قصه ی رفتنتوووووووووووووو داره بد جوری میگهههههههههههههههههههههه