2737
2734

رفتم کلانتری صورت جلسه کردم نامه پزشک قانونی دادن رفتم پزشک قانونی دیررسیدم بسته بودیه دختر۴ماهه دارم بعد۱۰سال خدابهم داده شوهرم هی زنگ میزدجوابشونمیدادم پیام دادبچه حالش بده بیاتروخدا میخام ببربیمارستان منم ازقصدگفتم بزار دورازجونش بمیره بچه یی که میخادبره زیردست این واون بیچاره بشه همون بهترنباشه سرزنش نکنین بخدابریدم بعد۱۰سال بچه دارشدیم فکرمیکنه بخاطربچه همه چیوتحمل میکنم روسری روبسته بود به گردنم خفه م کنه میگفت میکشمت وهیچکس نمیتونه کاریم کنه انقدرباسیلی ومشت زدتوصورتم چشام کبوده تاعصری توخیابون گشتم بداومدم خونه توشهرغریبم کسی رونداشتم برم خونش😢

اومدم خونه به دست وپام افتاد گفت فقط یه هفته مهلت بده بهم زندگی روهمونجورکه میخای برات میسازم بنظرتون مهلت بدم؟

قبلا بچه دارشدن خوب بود

نه مهلت نده ..‌ شکایتت رو ادامه بده بزار ادم شه حسابی ک دیگ دست رو زن بلند نکنه...بزار بفهمه هارت و پورت کردناش فقط واسه ی زنه اگ راست میگ واسه قانونم میتونه گنده بازی در بیاره 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما پزشکی قانونی و برو پرونده داشته باشی که بعدا دوباره غلط زیادی کرد دستت به جایی بند باشه بفد خواستی بهش فرصت بده بخاطر طفل معصومت.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2740