2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر خودم و اول بگم که من اولین بار که ایشون دیدم تو هفته ۱۰بارداری بوداولا که کلی معطلی داشتم پشت درشون که با منشی ها بگو و بخند میکردن دومامتاسفانه برخوردشو خیلی سرد و بی روح اصلا توجهی نداشتن نه معاینه نه قلب بچه و نه حتی پرونده منو چک نکردن اخرسرم یه قرص که نیاز نبود تجویز کردن من هم یه انتقاد بلند بالا براشون نوشتم و دکترم و عوض کردم .ما مادرای باردار به اندازه کافی خودمون استرس همه چی و داریم به توجه و محبت بیشتر نیاز داریم

2731
یه سوال دارم عذر میحام ازت استارتر شما که صارم رفتی اونجا سزارین اختیاری انجام میدن؟ بعد سونوگرافیم ...

سلام عزیزم سونو داره .خوبه .معطلی بسیار کمه .من اونجا رفتم .سزارین اختیاریه

عالی عالی عالی خواهرم رفته اصن دکترای صارم عالین دکتر میرفندرسکی از مقدمم بهتره اگ شد برو پیش اون

سلام عزیزم بله من خودم دکترم خانم میرفندرسکی هستش .این تاپیک و گذاشتم تا دوستان بیان از تجربه شون با این خانم دکتر بگن من که راضی نبودم

سلام عزیزم بله من خودم دکترم خانم میرفندرسکی هستش .این تاپیک و گذاشتم تا دوستان بیان از تجربه شون با ...

عه چرا راضی نبودی خداروشکر خب میرفندرسکی رو خیلی مطمعنم ک خوبه ولی مقدمم شنیده بودم