2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم 😭

323 بازدید | 28 پست

باردارم مامانم نمیزاره برم واکسن انفولانزا بزنم میخاد فقط حرف خودش باشه میگه این واکسنا از سیاستشونه میخان عمر مردم رو کم کنن 

خیلی دلم گرفته با کی حرف بزنم فقط چیزی ک خودش میخاد رو تحمیل میکنه

همشم پیرو حرفای اون بیشرفای ک تو اینستا دارن پول امثال مامان منو بالا میکشنه 

چیکار کنم بزنم یا ن مامانم راضی نیست

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

کسی نیست حرف بزنیم😔

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قایمکی برو بزن حالا همه چیزو که نباید بفهمه

از بس ساده ام ک میگم بهش

از دکترت بپرس، اگه گفت بزنی برای سلامتت بهتره برو بزن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
از دکترت بپرس، اگه گفت بزنی برای سلامتت بهتره برو بزن

اره پرسیدم چند دفه هم پرسیدم میگ حتما بزن امروز از دهنم پرید همش رو اعصابم میگ نزن بخدا انقد گریه کردم میگ این امپولا عمرتو کم میکنه از سیاسته 

وای نزن توروخدا.واجب نیست.دوستم بعد۳سال باردار شد.دوروز قبل زنگ زدن از بهداشت براش ک بیا سوزن انفلانزا بزن ۶ماهش بود دختر داشت.رفت زد.بعدش شب تب شدید کرد.بچش سقط شد😥😔😔دور از جونت البته

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍
من دکترم گفت به هیچ عنوان نزن حرف مامانت گوش کن وقتی قرنطینه باشی  واکسن میخوای چیکار.

چرا دکترت گفته نزنی؟

مامانت بد تو رو نمیخواد هر کی این واکسنش رو زده چند سال بعدش دچار آلرژی شدید شده یکیش خودم

واقعا مطمعنی از همین امپول بوده

ساده چیه ؟ منم همه چیزو به مامانم میگم دلسوز تر از مادر مگه داریم به نظرم نزن 

😭😭😭

اخه تو این وضعیت کرونا و بیماریا بهتر نیست زده بشه خیلی دو دلم از طرفی هم مامانم مخالفه 😔

اره پرسیدم چند دفه هم پرسیدم میگ حتما بزن امروز از دهنم پرید همش رو اعصابم میگ نزن بخدا انقد گریه کر ...

یه چیزی میگم امیدوارم ناراحت نشی!

چرا انقدر ضعیفیییییی؟ چنین موضوعی گریه داره واقعا؟ وقتی کسی مادر میشه یعنی اونقدر قوی هست که مسائل پیش پا افتاده رو به راحتی حل کنه. دیگه خودت باید جلو دهنت رو بگیری که هرچیزی ازش نپره و خیلی راحت بگو من مسئولیت یه بچه رو دارم، نمیخوام سلامتش به خطر بیفته، وقتی دکترم گفته بزن پس میزنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706