2737
2739
عنوان

یبوست

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اب خیلی مهمه ها  اگه‌اب کم بخوری مایع دور جنین هم کم میشه و خیلی خطرناکه

سعی میکنم اما تا میخورم فورا حالم بد میشه

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

سلام عزیزم ببخشید تو یکی از تاپیک ها درمورد دادگاه نظر دادی ک شوهرم میدونه .... ی سوال داشتم اگه مزاحم نیستم بپرسی😑🙏 درمورد دادگاه هست برام پیامک اومده که ب شماره پرونده فلان... شعبه خانواده....رای صادر شد..درمورد جهازمه دارم جدا میشم .اگه دیدی لایک کن جوابمو بده

خدایا شکررررت🙏 
سلام عزیزم ببخشید تو یکی از تاپیک ها درمورد دادگاه نظر دادی ک شوهرم میدونه .... ی سوال داشتم اگه مزا ...

سلام عزیزم

خب چی رو میخای بدونی؟ سرکاره عصری میپرسم خبر میدم

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2740
ممنونم .میخام بدونم این پیامک اومده بعدش چکار کنم یعنی رای ب نفعم هس ؟ درمورد جهازمه 

باید بری دفترخدمات قضایی اگه سنا ثبت نام کرده باشی یا  دادگاه بری ببینی رای چی هس. اینجوری معلوم نیس‌. در هر صورت این پیام میاد