2733
2739
عنوان

چه کار کنم دردای زایمانم شروع بشه؟؟ خواهش میکنم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8061 بازدید | 33 پست
به سلامتی انشاله.چای زعفران هر صبح.چای گل گاوزبان اخر شب ها. پیاده روی.و چرب کردن شکم به سمت پایین.مدام سورهانشقاق رو زمزمه کن.(دلم برای دردهای زایمانم تنگ شده)
تا کی باید تاوان حماقت هامو بدم..تا کی...هان تا کی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اخه من تمام دردامو در کنار مامان گل و صبورم تو خونه و در بیمارستان در کنار بهترین ماماها و توی یک اتاق خوشگل تجربه کردم و مدام سوره انشقاق رو میخوندم و.....برای من که فوق العاده تجربه خاصی بود.چون خیلی با ارامش بودم و مدام حرفهای ماما توی کلاس های بارداری رو مرور میکردم
2740
اگر شنیدی زعفرون خوب نیست برای دوران بارداری که رحم رو لیز میکنه.الان مصرفش به جاست چون میخواییم همین اتفاق بیافته.اخه من تو دوران بارداری تحت نظر دکتر سنتی بودم و این تجویز دکترم بود.راستی خوردن و مالیدن روغن کنجد اصل هم زایمانت رو فوق العاده راحت میکنه و بی درد
مطمئن باش برات دعا میکنم.ولی به نصیحت من گوش کن هرچه قدر اروم و ریلکس باشی خودت راحتتری.به تجربیات تلخ زایمان دیگران گوش نده و خودت زایمان رو تجربه کن.مطمئن باش زایمانت با بقیه خیلی فرق داره.
شربت زعفران غلیظ باشه برای قلب بچه ضرر داره باید خیلی رقیق باشه نه اینکه یه لیوان دم کنی سر بکشی بعدم درد زایمان خیلی هم شیریینه ایشالله اگر صلاح گل پسرت باشه به سلامتی امشب تجربه کنی یعنی پسر نه ماه و نه روز را کامل میکنه
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
2706