2733
2739
عنوان

حذف تاپیک

45 بازدید | 5 پست

نی نی یار حذف تاپیک چرا هر تاپیکی که بخواد پاک می کنه و هر تاپیکی صلاح ببینه پاک نمی کنه؟!! اصلا این حذف تاپیک چه مسخره بازی هست که خودمون نمی تونیم انجام بدیم؟! اسیر شدیم یه سوال خصوصی داریم مجبوریم می پرسیم بعد ده بار باید چک کنیم که این تاپیک کذایی (حذف تاپیک) باز باشه تا درخواست حذف بدیم و ایشون صلاح بدونن یا نه که حذف کنن!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بیخشید تو ی تاپیکی دیدم ک گفتین میشه بال‌ تاپ وات و تلگرام نصب کرد من خرکار میمنم نمیتونم نصبشون کنم حتما باید بیرم بیرون نصبش کنن بلد نیستم برنامه نصب کنم روش

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2731
سلام عزیزم بیخشید تو ی تاپیکی دیدم ک گفتین میشه بال‌ تاپ وات و تلگرام نصب کرد من خرکار میمنم نمیتونم ...

عزیزم الان پیامتون رو دیدم اگه دیر نیست و کمکی بهتون میشه کامل براتون توضیح بدم

عزیزم الان پیامتون رو دیدم اگه دیر نیست و کمکی بهتون میشه کامل براتون توضیح بدم

سلام‌گلمم مننون نصب کردم🌹🌹

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍