2733
2739
عنوان

به نظرتون من چیکار کنم😔😔😔

183 بازدید | 19 پست

من با ی پسری ۳ساله دوستم هی امروز و فردا میکنه برای خواستگاری ۲ماه بهش وقت داده بودم خانوادش زنگ بزنن ب خانوادم بگن زنگ نزدن الانم ۶ماه ازم وقت خواسته بازم قبول کردم گفتم باشه ولی باز بحثمون شد گفتم تا ۲ روز زنگ بزنین تکلیفم مشخص شه اونم گف نه باید پیش من باشی منم کلا بلاکش کردم ب نظرتون چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این بگیر نیست 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

اون اگر میخواست بیاد خواستگاری تا حالا اومده بود اینقدر دست دست نمیکرد 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2740

مشکل خودتی که بهش رو میدی والله

تو کجا باهاش اشنا شدی اگه دوستی مجازیه که کات کن سرانجام نداره

اجی تجربه دارم که میگما

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن  

خوب کاری کردی اگه میخواست بیاد خواستگاری بعد یکسال می اومد جوابشو دیگه نده

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

بگو من چکار کنم ،منم ب همین درد گرفتارم،اکر عاشق نیستی کات کن ،مطمئن شو عاشقت بپاش بمون اگر مشکل مالی و...داره خودت بفهم دروغ یا راست ،من هی گیر دادم بیا خواستگاری یبار اومد الان ۶ماه گذشته فقط باعث شد خانواده بفهمن اعصاب من خورد بشه جهاز خریدم ی وضعی

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی