2737
2734
عنوان

آمار مرگ کرونا دروغه؟

2825 بازدید | 48 پست

الان یکی تاپیک زده بود که داداش دوستش مرگ مغزی شده بیمارستان علت فوت به دروغ کرونا زده!!! 

والا به نظر راست میاد حرفش 

ما تو فامیلمون دو تا خانواده کرونا گرفتن فقط یکیشون که حامله بود رفت بیمارستان اونم به خاطر مراقبت از جنین که الانم حالش خوبه شکر خدا! 

بقیه اشون زنگم میزدیم بهشون هر هر میخندیدن عین خیالشون نبود. میگفتن سبک گرفتن. 

الان دوستمم کرونا گرفته 6 روزه میگه فقط تک سرفه میکنم و بویایی چشایی ندارم وگرنه حالم خوبه عین یه سرماخوردگی عادی!!! 

شماها کسی رو تو اشناها در اثرکرونا از دست دادین؟ 

پسر عموی بابام بر اثر کرونا فوت کرد 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خدا رو شکر ولی چند روز پیش یک تاپیکی دیدم شوهر یک خانم کرونا گرفته بودن و نمیتونستن نفس بکشن گلوشونو سوراخ کرده بودن،همش هم در اثر بی احتیاطیه

هر آنچه که برای روحت خوب است،همان را انجام بده :)
2738

اتفاقا برعکس میبینی علت فوت کرونا بوده یه چیز دیگه میزنن که آمار بالا اعلام نکنن و مجبور باشن مردم رو قرنطینه کنن و خرجشون رو بدن.اصلا اصلا نذار بقیه قانعت کنن که کرونا الکیه یا خطر نداره خواهش میکنم همچنان رعایت کنین 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
جدیدا؟ مطمینی الکی اسمشون به اسم کرونا رد نمیشه؟

چرا باید الکی رد بشه وقتی خودمون عکسای ریه رو میبینیم که تماما درگیر کروناست ریه هاشون؟؟شاید امار کمتر از واقعیت باشه ولی ب هیچ عنوان بیشتر نیست

من که اطرافم هیچکس نگرفته.فقط همون اوایل یه جانباز شیمیایی داشتیم که فوت کرد همین. 

به قول گلپا:وقتی این ربنا را میخوانند میتونی این رو معنی کنید برای من؟ ما فردوسی داریم فردوسی جلوی عربی خواندن ما رو گرفت. مصر با اون عظمتش زبانش عربی شد. ما دنبال این هستیم که زبانمان را عربی کنیم؟ خوب آقا ما این همه ردیف های موسیقی داریم!اسم خیابون حافظ رو تو شیراز به شجریان تغییر دادندملت خوشحال هستند!😐😐😐
2706