2737
2739
عنوان

الان شنیدم گفتن لباس پرو نکنین😕

523 بازدید | 36 پست

یعنی تا این حد قضیه جدیه...

بعد ما دو هفته دیگه باید بریم تهران برای انجام یه کار مهم

هتل ۵ ستاره رزرو میکنیم ولی من بازم دائم استرس کرونا دارم.

اصلا نمیدونم تو هتل چیزی بخوریم یا نه؟؟!!!

خب اگه دو روز هم اونجا باشیم نمیشه چیزی نخوریم که🙁

دلداری بدین...

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از جدی هم رد کرده 

مرسی از دلداری😓

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2738

منم رفتم یه مسافرت کاری خداروشکر همه چیز روبه راه بود از ورود به هتل که تب رو میگرفتن ضد عفونی میکردن تا تمام وسایل ضدعفونی شده غذا هم سلف سرویس رو برداشته بودن تمام پرسنل هم خیلی خوب رعایت میکردن 

کیگفته

از کسی شنیدم

میگن سفر نکنید دیگه چی بگیم

عزیزم برا تفریح که نمیریم

منم رفتم یه مسافرت کاری خداروشکر همه چیز روبه راه بود از ورود به هتل که تب رو میگرفتن ضد عفونی میکرد ...

خداروشکر یکم خیالم راحت شد.مرسی🌹

ما رفتیم شمال خیلی رعایت کردیم وارد ویلا هم شدیم ضد عفونی 

غذا هم خودمون درست کردیم 

سه هفتست اومدیم خداروشکر مشکلی پیش نیومده 

رعایت کن برو الان همه جا دگ قرمزه

پیج دوستمه کلی لباسای خوشگل درجه یک بچه دارن سر بزنید حتما 🌹bebe.cot در زمینه تهیه سیسمونی هم مشاوره رایگان میدن

یعنی واقعاااا تو این ۷،۸ ماه کسی بوده لباس پرو کنه؟ عجبا. معلومه کار خیلییی غیر بهداشتی هستش تو کرونا.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706