2752
2734
عنوان

میشه از درد زایمانتون بگید

3218 بازدید | 12 پست
سلام مامانای عزیز من 40 هفته و 2 روزمه اصلا دردی ندارم منتظر دردم
میشه شما از چگونگی شروع دردهاتون بگید

لطفا بگید هفته چند زایمان کردید
فرزند یعنی عشق بی قید و شرط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دردهام مثل درد پریود بود البته خیلی خیلی خفیف انقباض خیلی خفیف... طوری نبود که اذیتم کنه تو بارداری درد که داشتم خیلی بیشتر از اینها بود... فقط چون منظم بود و هر هفت هشت دقیقه یک بار رفتم بیمارستان

سی نه هفته و دو روز بودم البته صبحش وقت دکتر داشتم و معاینه داشتم و به گفته خود دکتر موقع معاینه دهان رحم رو تحریک کرده بود تا دردهام شروع بشه
من هر چی فکر میکنم یادم نمیاد هفته چند بودم. فکر کنم 41 یا 42. درد سراغم نیومد .ولی چون میخواستم طبیعی زایمان کنم دکتر رحمم رو تحریک کرد بعد دو روز درد اومد سراغم مثل درد پریودی بود
من از دو روز قبل از زایمان دردی مثل درد پریود داشتم. چندین دفعه هم رفتیم بیمارستان ولی هنوز وقتش نشده بود . بعد روز سوم صبح رفتم بیمارستان دردم زیاد شد با امپول فشار دهانه رحمم باز شد زایمان خوبی داشتم خدا کمک کرد و یک دختر بهمون داد الان 4/5 سالشه اسمش هم بهار هست
منم 38هفتگی شب که خواب بودم کیسه آبم پاره شد رفتم بیمارستان ساعت 6 دردام آمد سراغم خلاصه 11صبح زایمان کردم الان پسرم 6 سال داره
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم