2737
2739

سر پا می ایسته ؟ مثلا دستش رو بگیره به پشتی یا مبل روی پاهاش بلند بشه و چند قدم بره ؟ 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
بیشتر حرف مردم اذیت میکنه 

مردم خیلی ببخشیدا غلط میکنن حرف میزنن تو به جای این که ناراحت باشی باهاش تمرین کن 

دختر منم ۳۳ هفته به دنیا اومد و حدودا ۱۶ یا ۱۷ ماهش بود راه افتاد بالاخره چون زود به دنیا اومده بدنش یه کم دیرتر سفت میشه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا وسیله ودیوارو میگیره راه میره ولی مستقل نه انگار ترس داره

اگه میره پس نگران نباش راه میوفته 

بابا بچه جاری من نارس هم نبود ۱۶ ماهگی را افتاد بچه است دیگه هر بچه ایی یه مدله خوب 

2742
2738