2733
2739
عنوان

کسی اینجا هست که بچه ش با شکاف کام متولد شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 37 پست
گلبرگ جان اول که سونورو دیدم گفتم حتما طبیعیه ولی الان هرچی بیشتر نگاه میکنم .... خداااااااااااااااااااااااااا
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم شکاف کام رو تو سونو آنومالی و سه بعدی چک میکنن! آخه رو چه حساب همچین فکری میکنی؟اگر بود کهه مینوشتن تو سونوت گلبرگ جان حق با شماست. زن باردار اصلاً کلاً اینترنت نیاد سرچ نکنه خیلی بهتره
2738
من خودم موقع سونو آنومالی به دکتره گفتم دکتر شکاف کام نداره!!!!!!دکتره میگه حالا چی شده به اون گیر دادی؟ گفتم هیچی دربارش خونده بودم همین!! میگه شما دباره زلزله تهران چیزی نخوندی؟؟؟؟ نکنه امشب بیاد!
یکشنبه سونو دارم دوباره میخوام برم آنومالی تا اون موقع روااانی میشم بخدا به هیچکسم نگفتم حتی شوهرم
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
من بعد سه سال بچه دار شدم اصلا یه معجزه بود بارداریم دیشب اینقدر گریه کردم گفتم خدااااا منکه به زور نخواستم ازت هروقت خواستم دعا کنم گفتم اگه صلاحت هست بهم بچه بده اونم سالم و صالح :(((((((((
خوب معمولاً جنینا و حتی نوزادا لب پایینشون رو میبرن داخل و لب بالا بزرگتر بنظر میاد برای منم همینطوری بود مادر من شک ندارم که نی نیت این مشکل رو نداره و اینا فقط بخاطر وسواس فکریه که ما مادرا تو بارداری میگیریم حالا رفتی سونو بیا اینجا بگو چی شد عزیزدلم
2706