2737
2734
عنوان

کسایی که به گوگل واردن بیان

125 بازدید | 24 پست

سلام خوشگلا 

میگم که تو یه سایتی بودم یه گزینه اومد من نخونده allow زدم ینی اجازه. اشتباهی دستم خورد. میخوام بدونم از سایتا ممکنه با این شیوه به اطلاعات دست پیدا کنن یا اینکه از دوربین گوشی مارو ببینن ؟ سوالم مسخرس شاید ولی حساس شدم😂🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این allow نوتیفیکشن هست و تبلیغیه ...

ولی میشه وبی طراحی کرد که به اطلاعات و سخت افزار گوشی دسترسی پیدا کنه... فقط کافیه وارد سایت شد و با یک کلیک دسترسی پیدا میکنن... مواظب باشین

2738
الان چیکار کنم که اگه اینطوری بود لغو شه؟ 

نه اون صرفا نوتیفیکشن بوده ... ولی کلا میگم همچین سایتی هست که با یک کلیک هک شید...

دیدید یه سایتایی هس که عکس بهش میدین و میگه مثلا سنتون چقدره یا درصد زیبایی چقدره یا میگه نژادت مال کدوم کشوره و اینا ...

اینا همش جاسوسیه

نه اون صرفا نوتیفیکشن بوده ... ولی کلا میگم همچین سایتی هست که با یک کلیک هک شید... دیدید یه سایتای ...

یه عکسی دیدم ک دوربین لب تاپشو پوشوند و میگفت باید اینکارو کنین. از اونموقع میترسم ک از طریق گوشی دیده شم😂😅

یه عکسی دیدم ک دوربین لب تاپشو پوشوند و میگفت باید اینکارو کنین. از اونموقع میترسم ک از طریق گوشی دی ...

آره خب منم وبکم لپ تاپمو پوشوندم 😂😂😂....

گوشیمم دیگه ریسکه 😂😑

کلا میتونن از طریق دوربین گوشی مارو ببینن؟

اگه براتون مهمه برچسب بزنین رو دوربین گوشیتون:) 

ولی تا اونجایی که من میدونم نمیشه از طریق سایت به محتوای داخل گوشی دسترسی پیدا کرد وگرنه نیازی به اپلیکیشن ها نبود، فقط اطلاعات خاصی رو میشه بدست اورد:) که دیگه با اون  اطلاعات از شما جاسوسی میکنن

2706