2733
2734

این طوری نمیشم خداروشکر

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم 28هفته هستم کل بدنم دردمیکنه مخصوصا پاهام

من اصلا درد نداشتم فقط کمرم درد میکرد اونم کم از موقعی که واکسن آنفولانزا زدم خیلی درد میگیره بیشتر انگار استخونام شکسته

2728
من اصلا درد نداشتم فقط کمرم درد میکرد اونم کم از موقعی که واکسن آنفولانزا زدم خیلی درد میگیره بیشتر ...

منم کمرم دردمیکنه من بدنم بیشترانگارکوفتس اونجوری دردمیکنه اینکه مثلا حس کنم استخونام دارن میشکنن نه به دکترت بگوحالادردت قابل تحمل هست یانه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
اره انگار کل بدنم زیر ماشین مونده مچاله شده

اره منم دقیقا همین طوری میشم فقط دوست دارم یکی منوماشاژ بده 😂😂😂

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738
اره بدبختی میگن فشار ندید نقاط فشاری حساس میشه یعنی بدبختیم ما زن ها 

وااااای بیخال بابا من بایدهرشب یکی منوماشاژبده وگرنه تاصبح خوابم نمیبره اره قبول دارم نمیدونم چرا خدازن هاروانقدبیچاره افریده واقعا بچه چندمته اجی لباس براش  خریدی

وااااای بیخال بابا من بایدهرشب یکی منوماشاژبده وگرنه تاصبح خوابم نمیبره اره قبول دارم نمیدونم چرا خد ...

اول یکم گرفتم همسرم کرونا گرفته خانوادمم مریضن فعلا مونده همینطور خودمم که داغونم همینطور وزنم داره میاد پایین نمیدونم چیگار کنم

من تو اقدامم قبل پریود عقب انداختن از کجا بدونم باردارم یا نه کمکم کنیددد ۱۲ روز چه طور صبر کنم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
اول یکم گرفتم همسرم کرونا گرفته خانوادمم مریضن فعلا مونده همینطور خودمم که داغونم همینطور وزنم داره ...

عزیزم ایشالله نی نی ایت به سلامتی بیادبغلت شوهرتم خوب بشه هرچه زودترای بابا چراوزنت میادپایین غذاکم میخوری

2706