2737
2739

خیلی دیگه سخت شده بخصوص بخاطر بچه ها و تنهاییشون واقعا در عذابم غیر از خانواده کسیو نمیبینیم خونه مادر پدرامونم میریم با استرس البته شوهرم که مجبوره و بیرون زیاد میره ولییییی

میبینم اینجا تاپیک عروسی و مهمونی پاگشا و سفر و ...

میزارن هرچند آب در هاونگ کوبیدنه و هرکی میخواسته بفهمه همون ماه اول فهمیده بود ولی به هرچی میپرستید قسمتون میدم این روزا بیشتر رعایت کنید این  پیک بیماری از قبلیا خیلی شدیدتره اگه جون عزیزاتون واستون مهمه یکم بیشتر رعایت کنید

امیدوارم حرفم اگر شده حتی رو یه نفرم تاثیر بزاره 🌷🌷🌷

نی نی یارها لطفا علت تعلیق کاربریمو بگین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که اونقدر مراعات میکردم گرفتم نه مهمونی نه گردش نه جایی  دخترم اونقدر دلش میخواست ببرم پارک ...

بله متاسفانه احتمالش هست بخصوص چون مردا بیرون زیاد میرن ولی خوب همچنان رعایت می‌کنیم و امیدمون بخدا

2728

امروزم که رکورد زد لعنتی

بعضیا که عین خیالشون نیست زندگی عادی خودشونو دارن انگار نه انگار کرونا هست

بعضیام مثل ما خودشونو تو خونه حبس کردن دارن دیوانه میشن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2740
امروزم که رکورد زد لعنتی بعضیا که عین خیالشون نیست زندگی عادی خودشونو دارن انگار نه انگار کرونا هست ...

من حتی این ترمو از دانشگاه مرخصی گرفتم چون کارآموزی هامون حضوری بود😕خریدهام رو هم کلا اینترنتی کردم😢 ولی کاملا افسرده شدم

امروزم که رکورد زد لعنتی بعضیا که عین خیالشون نیست زندگی عادی خودشونو دارن انگار نه انگار کرونا هست ...

تو یه تاپیک بودم داشت نظر سنجی می‌کرد چهلم پدرشوهرم گذشته بنظرتون برم عروسی یا نه😐 همه ام میگفتن برو وقتی گذشته اصلا بقیه مردم و دکتر و پرستارا به کنار موندم نمیترسن جون خودشون و پدر مادراشون به خطر بیوفته

من حتی این ترمو از دانشگاه مرخصی گرفتم چون کارآموزی هامون حضوری بود😕خریدهام رو هم کلا اینترنتی کردم ...

منم بچم منزوی شده خیلی براش نگرانم

منم بچم منزوی شده خیلی براش نگرانم

پسر من از پنجره بچه هایی که تو کوچه بازی میکنن میبینه میگه خوش بحالشون چقدر مامانای مهربونی دارن😞

تو یه تاپیک بودم داشت نظر سنجی می‌کرد چهلم پدرشوهرم گذشته بنظرتون برم عروسی یا نه😐 همه ام میگفتن بر ...

نمیدونم چجوری میرن عروسی یا مسافرت 

شوهرم امشب میگفت قلبم چند بار گرفت والا از ترسمون نمیریم دکتر

حالا عروسی و چیزای دیگه بماند

2706