2733
2739

برا منم پیش اومده 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فک کنم گزارش میزنن!

اره

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ای بابا مگه قفلم میکنن☹️

من فک کردم خودت قفل کردی گفتم چرا اخه😂👌

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
ای بابا مگه قفلم میکنن☹️ من فک کردم خودت قفل کردی گفتم چرا اخه😂👌

نه قفلم کردن،گزارش زیاد زدن و همینم دلیلی بود بر صحت حرفام که گفتم تو این سایت بعضیا نسبت به این مشاغل گارد گرفته ان،همونا گزارش زدن

2738
نه قفلم کردن،گزارش زیاد زدن و همینم دلیلی بود بر صحت حرفام که گفتم تو این سایت بعضیا نسبت به این مشا ...

دیگه تروخدا این چه گزارشی داشت خب نظرا متفاوتن چرابعضیا اینجورین😒هی گزارش هی گزارش

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
دیگه تروخدا این چه گزارشی داشت خب نظرا متفاوتن چرابعضیا اینجورین😒هی گزارش هی گزارش

حسادت،عقده،کمبود،داستان از یه تاپیک دیگه شروع شد همونا بودن اومدن اینو هم گزارش زدن،یه تاپیک درامد بود من تازمانی از زبون خودم حرف زدم کسی باهام کار نداشت ولی همین که گفتم دامادامون پزشکه و هیئت علمی اونام اینطورن،چندتا عقده ای بستنم به ریپلای و فحش و توهین و آنچه لایق خودشون بود بهم گفتن،اینجا برای خوشایند بعضیا هی باید بکوبی تو سر خودت و تاپیک بدبختی وخیانت بزنی تا بهت حمله نکنن

حسادت،عقده،کمبود،داستان از یه تاپیک دیگه شروع شد همونا بودن اومدن اینو هم گزارش زدن،یه تاپیک درامد ب ...

ای وای چراتوهین اخه ،مگه پدر گشتگی دارن با کسی 

ولشون کن برات مهم نباشه ادم بددهن ارزش هم صحبتی نداره👌💐درمورد تاپیکا هم موافقم تا تاپیک خواهرشوهرمادرشور نباشه کسی استقبال نمیکنه من خودم کلی سوال بارداری داشتم ولی بس کسی جواب نداد پاکیدمشون☹️

ای وای چراتوهین اخه ،مگه پدر گشتگی دارن با کسی  ولشون کن برات مهم نباشه ادم بددهن ارزش هم صحبت ...

اره بعضیا چون به جایی نرسیدن با افراد تحصیلکرده پدرکشتگی دارن حالا میخواد طرف غریبه هزارکیلومتر اونورترشون باشه،برام مهم نیست حتی به اسم کاربریشونم توجه نمیکنم خدا بهشون یه ارامش بده که تا اسم پزشک و استاد میاد گارد نگیرن،از این تعجب کردم که تو این شرایط حاد که تمومه دنیا قدردان این قشرن بازم بعضیا چشم دیدن این بندگان خدا رو ندارن،مرسی دوست خوبم از وقتی که گذاشتی    

اره بعضیا چون به جایی نرسیدن با افراد تحصیلکرده پدرکشتگی دارن حالا میخواد طرف غریبه هزارکیلومتر اونو ...

بله واقعا هیچکس حق توهین نداره گفتم که اهمیتی ندارن

عزیزی گلم منم از هم صحبتی باهات خیلی خوشحال شدم❤️😘